10 правил грошей і Закон тяжіння

10 правил грошей і Закон тяжіння

Хто б не хотів мати багато грошей, жити в розкішному будинку, їздити на шикарному авто, подорожувати? Цього хотіли б багато. Більш того, хочуть розбагатіти як люди зі скромним достатком, так і самі багатії, оскільки із збільшенням прибутку зростають людські запити.

Разом з тим збільшити свій добробут може кожен, якщо зрозуміє, що такі поняття, як гроші і Закон тяжіння тісно взаємопов’язані. Ви вже знаєте, що спосіб мислення створює навколишню дійсність, тому щоб залучити фінанси, необхідно мислити як забезпечена людина. Сказати-то завжди просто, але перейти від слів до дій набагато складніше.

У цій публікації ви дізнаєтесь, за якими законами живуть гроші, а також як їх можна залучити. Дотримання десяти правил грошей і Закону тяжіння дозволить збільшити свій добробут, налагодити бізнес, кардинально змінити своє ставлення до життя. Давайте ж розглянемо ці правила.

Полюбіть гроші

Найперше важливе правило – полюбити гроші. Тут більшість людей відчувають серйозні труднощі, оскільки вони люблять отримувати гроші, але при цьому зневажають багатих людей. Виправити негативні переконання непросто. Скористайтеся для цього грошовими аффирмациями. При складанні афірмацій пам’ятайте, що ваше завдання виробити позитивне ставлення до будь-яких грошей, навчитися не тільки з любов’ю їх отримувати, але також віддавати. Тоді вони будуть повертатися до вас в ще більшій кількості.

Відчуйте себе багатієм

Друге правило грошей і Закону тяжіння полягає в тому, що для того, щоб щось отримати, необхідно відчути, що вже володієте цим. Так, щоб отримати багатство, потрібно відчути себе багатієм. Практикуйте візуалізацію, зосереджуючись на своєму успішному образі. Не смітите грошима, але при цьому купуйте якісні дорогі речі.

Приведіть свої доходи в порядок

Фінансова енергія прагне до порядку, як ніяка інша. Ви напевно вже не раз чули, що гроші люблять порядок. Це стосується не тільки зберігання, а також використання. Частина грошей краще покласти в банк, а частина – залишити вдома. Можете виділити для своїх заощаджень спеціальну коробочку, куди слід акуратно скласти купюри – від більшої до меншої. Такий же порядок слід навести у своєму гаманці.

Поважайте будь-які гроші

Крім порядку фінанси люблять увагу і потребують поваги. Це означає, що якщо раптом ви знайдете гроші, то ніколи не проходьте повз, навіть якщо на землі валяється одна копійка. Якщо ви не підберете її, то підсвідомість сприйме це, як «я не потребую в грошах», що перекриє доступ до багатства.

Використовуйте ритуали на багатство

Ритуал – це певний повторюване дію для досягнення певної мети, що наділяють магічним змістом. Під ритуалом можна розуміти різні магічні техніки або практики власного виробництва, як Симорон. Наприклад, ставте вечорами гаманець на зарядку, повторюйте грошові афірмації перед зображенням будь-якої валюти, створіть тематичний колаж бажань. Загалом, підкріпіть свої дії вірою в чудеса.

Насолоджуйтеся своєю діяльністю

Залучити гроші і запустити Закон тяжіння можна лише з позитивним настроєм, тому, чим би ви не займалися, ви повинні насолоджуватися цим. Навіть якщо вам не подобається ваша робота, або змініть її, або знайдіть позитивні сторони. Наприклад, вам може не подобатися, що ви працюєте 8 годин в день з одним вихідним, але вас влаштовує зарплата, подобається колектив. Якщо мінусів більше, ніж плюсів, то чому б не проявити себе в іншій сфері діяльності? Бажаєте змінити своє життя? Не бійтеся змінювати її!

Забезпечте фінансів простір

Щоб багатство йшло до вас більш активно, забезпечте простір для нього. Для початку позбавтеся від старих непотрібних речей, купіть новий красивий гаманець і відкрийте рахунок у банку. Це, безсумнівно, спрацює при дотриманні інших правил.

Розвивайтеся

Щоб отримати гроші і активувати Закон тяжіння багатства, необхідно вести не тільки внутрішню, але також зовнішню роботу. Успішні люди стають такими завдяки постійному розвитку, навчанню, підвищенню продуктивності своєї роботи. Регулярно поповнюйте знання, не бійтеся вкладати гроші в освіту і курси підвищення кваліфікації, вивчати іноземні мови та нові технології. Це буде кращим вкладенням вільних коштів.

Економте

Правило економії не означає, що треба собі відмовляти. Це значить, якусь частину грошей, наприклад 10% від доходу, слід відкладати. Це закон правильного розподілу коштів, який забезпечить впевненість у майбутньому.

Жертвуйте кошти на добрі справи

Благодійність є важливим аспектом закону тяжіння грошей і правил фінансової енергії. Вона вчить віддавати з любов’ю і вдячністю, дозволяє розвинути у себе позитивні якості і хоч трохи покращити світ. Всі успішні люди займаються благодійністю, тому існує думка, що пожертвування, зроблене з любов’ю, повернеться до вас з триразовим силою.

Дотримуючись ці десять нескладних правил залучення грошей і активації Закону тяжіння багатства, ви зможете істотно поліпшити свій добробут. Ці правила були придумані не просто так. За ним живуть практично всі успішні люди. Пам’ятайте, що добробут безпосередньо залежить від наших думок, тому вступаючи як успішна людина, ви неодмінно досягнете успіху.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: