35 я тиждень вагітності

Дитина:

Малюк на 35 тижні вагітності активно зростає – по 220 р. в день! Також відбувається накопичення жирових відкладень, особливо в області плечей. Ручки і ніжки стають пухленькими і на них з’являються жирові складочки. Починає зникати лануго. Із зростанням малюка розвиваються і вдосконалюються його внутрішні органи. Нігті на пальчиках відросли вже довгі, з-за чого дитина може себе подряпати. Рухається він все менше, так як в матці йому вже зовсім тісно. Дитина починає опускатися ближче до тазу, завдяки цьому, ви відчуєте помітне полегшення. Вам стане легше дихати, припиниться печія, поліпшиться травлення.

Довжина тіла становить від тім’я до крижів 33 см, вага – 2550 р.

Про маму:

На 35 тижні вагітності часто у жінок сон стає неспокійним. Це пов’язано і зі страхами перед майбутніми пологами і з потребою часто ходити в туалет. Для полегшення свого самопочуття і поліпшення сну, пийте поменше рідини, особливо перед сном. Пам’ятайте, що занадто велике споживання рідини і солоної їжі може призвести до появи сильних набряків. Також ви можете попросити лікаря призначити вам легкі заспокійливі препарати.

Займайтеся невеликими фізичними вправами, більше гуляйте на свіжому повітрі, це допоможе запобігти застою крові. Робіть дихальні вправи, вони вам допоможуть при пологах. Якщо ж є ризик передчасних пологів, то побережіться і відкладіть на потім всі фізичні навантаження.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: