36 тиждень вагітності

Дитина:

До 36 тижня вагітності малюк вже придбав вигляд красивого і пухленького немовляти. У нього товстенькі щічки, м’язи на них вже розвинені, кругле личко, тіло теж пухке. Череп дитини поки м’який і його ділянки з’єднані м’якою сполучною тканиною. Це важливо, щоб полегшити дитині проходження через родові шляхи. Потім вже після пологів, череп з часом вирівняється, хоча по початку він може мати кілька плескату форму. Зараз малюк часто смокче пальчик або кулачок, завдяки цьому розвивається смоктальний рефлекс і йде підготовка до смоктанню грудей після пологів.

Довжина тіла малюка від тім’я до крижів складає 33 см, вага – 2750 р.

Про маму:

Так як вагітність наближається до кінця, гінеколог може призначати відвідування щотижня. На прийомах лікар оцінює готовність організму до пологів, ваше спілкування стан, вагу і стан вашої дитини. Також він вас може підготувати до майбутніх пологів: дати якісь цінні поради. На 36 тижні вагітності зазвичай дивляться яке положення займає дитина. Правильним вважається головне передлежання, в цьому випадку всі жінки допускаються до самостійних пологів. У разі сідничного передлежання (4%), необхідно оцінити всі ризики при самостійних пологах. Висока ймовірність, що вам призначать кесарів розтин, оскільки воно буде більш безпечно для вашої дитини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: