37 тиждень вагітності

Дитина:

Малюк продовжує рости і збільшувати масу тіла. Внутрішні органи розвиваються і удосконалюються. Нерви набувають оболонку, яка виконує захисну функцію. Після народження зміни в нервовій системі також будуть відбуватися ще протягом першого року життя, у міру розвитку буде поліпшуватися координація рухів. В легких вашого малюка продовжує вироблятися сурфактант. Якщо малюк з’явиться на світ на 37 тижні вагітності, то він вже буде вважатися доношеним.

Довжина малюка від тім’я до крижів складає 35 см, вага – 2950 р.

Про маму:

На 37 тижні вагітності у вас може початися більш часте сечовипускання, тобто голівка дитини починає більше тиснути на сечовий міхур, за рахунок більшого занурення в таз. Зате вам стане легше дихати і налагодиться травлення.

Також вам варто все приготувати для малюка для зустрічі його з пологового будинку і зібрати сумки в пологовий будинок.

Більшість жінок до цього терміну вже визначаються як будуть годувати свою дитину: грудьми або сумішшю. Зараз більшість лікарів вважає, що грудне вигодовування – найкращий варіант для дитини. Саме грудне молоко містить всі поживні речовини, допомагає формувати імунітет вашої дитини і приносить найбільше задоволення і мамі і дитині. Також у вас тоді не виникне проблем з пустушками і сосками.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: