38 я тиждень вагітності

Дитина:

Малюк інтенсивно набирає вагу, майже по 30 г в день. Його шкіра вже не покрита лануго. Кишечник у дитини зараз наповнений меконієм, який вийде з його організму відразу після пологів або в разі переношеній вагітності в навколоплідні води. Меконій буває темно-зеленого, майже чорного кольору, він складається з відмерлих клітин кишечника, перероблених елементів навколоплідних вод, жовчі, яка виробляється печінкою.

Довжина дитини від тім’я до крижів – 35 см, вага – 3100 р.

Про маму:

На 38 тижні вагітності зазвичай народжують жінки, для яких пологи є повторними. На цьому терміні зазвичай також проводять планове кесарів розтин. Ваш спостерігає лікар може порекомендувати лягти в пологовий будинок до початку пологів. Якщо ви відчуваєте себе добре, і вашому малюку нічого не загрожує, ви можете аж до самих пологів залишатися вдома. Зазвичай пологи поділяються на три стадії. У першій стадії починаються перейми, поступово час між ними скорочується і наростає їх інтенсивність. Також починає розкриватися родовий канал. На другій стадії родовий канал вже повністю розкритий і починається проходження плодом по родових шляхах. На третій стадії народжується плацента – дитяче місце.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: