40 тиждень вагітності

Дитина:

До 40 тижня вагітності дитина вже вважається доношеною і готовим з’явитися на світло. Тим більше що і в матці місця вже майже не залишилося. Тому найбільша ймовірність пологів саме на цьому тижні.

Коли малюк успішно з’явиться на світ, і його оглянуть лікарі, зважать, виміряють зростання, дитину дадуть матері і прикладуть до грудей.Це має дуже велике значення для вашого немовляти, т. к. з молозивом до нього потрапить велика кількість імуноглобулінів і антитіл, які захистять дитину від інфекцій.

Також у новонароджених буває опухла груди і збільшені статеві органи. У дівчаток можуть бути виділення з піхви. Вони з’являються з-за високого рівня естрогену в крові мами на останніх тижнях вагітності. Через кілька тижнів ці симптоми зникають.

Про маму:

Як правило, до 40 тижня вагітності малюк вже народжується на світ. І вас тепер чекають зовсім інші клопоти, але ці клопоти – радісні! Відразу після пологів ви можете відчувати ейфорію і зовсім невеликий страх. Поки ви відходите від родового процесу, вам лікарі зможуть допомогти і почати грудне вигодовування і навчитися доглядати за своїм довгоочікуваним малям. Адже тепер ви сама справжня мама!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: