Аура. Все що необхідно знати.

Аура (від грецк. aura – віяння) – це прояв біополя, видиме при певних обставинах у вигляді променів, що світяться, або своєрідної оболонки навколо тіла людини, які мають деяку кольорове забарвлення залежно від духовного, фізичного і психологічного стану людини.

Аура людини має сім куль енергетичної оболонки тіла, або сім шарів-тіл, різного розташування, кольору, яскравості, форм, плинності, густоти та функціонування.

Аура має певну яскравість, може бути пофарбована в червоний, жовтий, синій, фіолетовий і інші кольори, а також може мати райдужне поєднання фарб.

Доведено, що колір аури залежить від фізичного стану людини, її душевно-моральних якостей, а також від психічного стану в даний момент.

Колір аури та її яскравість може змінити усвідомлена і неусвідомлена думка. Ми повинні замислюватися не тільки над своїми діями і словами, але і над чистотою наших помислів.

Якість випромінювання і його колір залежать від стану серця, іншими словами, від переживань людини. Отже, навколишній світ невидимо для нас забарвлений в кольори емоцій і почуттів, які переживає людина. Це слід знати і, природно, боротися з негативними переживаннями.

Чистота основного кольору аури людини може порушуватися відтінками інших кольорів, появою темних плям різного роду променів та іскор. Колір може бути настільки невизначеним, що його складно означити. Ці зміни можуть бути наслідком фізичних або моральних недоліків конкретної людини, або негативного впливу уяви, усвідомленого або неусвідомленого, іншої людини.


У творчої особистості аура має смарагдово-зелений колір. У людей з високою духовністю з’являється світлове кільце, розміщене навколо голови таким чином, як це зображується на православних іконах з образами святих з німбом, який світиться, золотистого, блакитного або білого кольорів.

Як вже згадували вище, аура складається з семи шарів-тіл різної густини. Внутрішній її шар самий щільний. Кожен наступний шар пронизує всі попередні кулі, включаючи фізичне тіло, і набуває їх форму. Кожен з кульок можна розглядати як рівень самих високих вібрацій, який займає теж простір, що та куля, розміщений нижче.

Щоб сприйняти кожен наступний шар, свідомість спостерігача повинно переходити на рівень нової частоти. Ми маємо сім шарів-тіл, які займають одночасно одне і те ж простір, кожен з яких розповсюджується за межі попереднього.

Через ауру фізичне тіло поєднується з навколишнім світом.


Аура, контактуючи з навколишнім світом, виконує рецепторну функцію, передає і кодує різноманітну інформацію про навколишній світ в підсвідомості людини. За допомогою аури людина неусвідомлено спілкується з усією живою природою – тваринами, рослинами і т. д.

Стійкі зміни властивостей аури часто призводять до вад фізичного тіла. І навпаки, різні паталогические стану організму обов’язково позначаться на структурі аури.

Аура і сплеск енергій

Аура має яйцеподобную форму, яка обволікає тіло від голови до куприка і в малій мірі охоплює кінцівки.

Захисну функцію аури виконує загородна мережа, яка складається з сплесків дуже тоненьких енергій, які утворюють своєрідний енергетичний кулю на поверхні аури. Цю захисну сітку формують всі чакри – енергетичні центри організму. Міцність її залежить від психічних установок, сили волі особистості, послідовності та конструктивності її мислення, а також від рівня духовності.

Захисні властивості аури можуть бути порушені.

Нормальна повсякденна життєдіяльність організму пов’язана з енергетичними випромінюваннями, які надходять з навколишнього середовища і які можуть впливати руйнівно, викликати динамічну хвилеподібну деформацію аури. Деформована аура служить причиною сонливості, слабкої активності, апатії, слабкості, які виникають у людини.

Здорова, добре розвинена аура легко пом’якшує сторонні негативні енергетичні тиску. Вона здатна відбивати енергетичні аури, спрямовані на людину, повертаючи їх тому, хто надсилає, і навіть уражати його.


Доведено, що стан людини визначається такими факторами, як спадковість, режим харчування і рухова активність, особливості енергетичного обміну з навколишнім світом і т. д.

Інтелектуальні та фізичні можливості людини значною мірою залежать від параметрів його енергетичної оболонки.

Відомо, що зміцнити, оздоровити ауру людини можна за допомогою ряду оздоровчих технологій: загартування, аутогенного тренування, масажу, харчування, а також роботи над собою в духовно-моральному аспекті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: