Бананова дієта

Бананова дієта для схуднення розрахована на тиждень, що б результат був на обличчя, необхідно повторювати дієту раз в два місяці.

Перший день бананової дієти, можна назвати підготовчим,так як не потрібно вживати солоного, смаженого, солодкого і копченого. При даній банановій дієті потрібно харчуватися тільки бананами. Якщо буде дуже-дуже хотітися їсти, то можна з’їсти трохи каші з дуже тоненьким шматочком вареного м’яса і пару ковтків натуральної кави. Але це потрібно робити тільки в крайньому випадку. А от банани, можна їсти скільки Вам завгодно.

Пити можна багато, головне, що б це була хороша мінеральна вода або натуральний зелений чай.

Для того, щоб результати і відгуки про банановій дієті у Вас були хороші, дуже добре вибирайте банани.

Наприклад: в недозрілих бананах міститься велика кількість крохмалю, що не перетравлюється і від цього в кишечнику будуть накопичуватися гази. Для того, щоб банани дозріли в домашніх умовах, їх потрібно загорнути в папір і дати полежати в темному місці. Сушені банани їсти не потрібно, так як вони містять набагато більше калорій. Так само смачною і корисною може бути кавунова дієта і морквяна дієта.

До чищення банана потрібно поставитися дуже уважно і знімати з банана всі білі нитки.

Для даної дієти Вам потрібні тільки фруктові банани (тонка шкірочка, жовті й не дуже довгі), овочеві банани, як правило, зелені, довгі і з товстою шкіркою.
Відгуки та результати від бананової дієти Ви можете залишити коментарі та вони обов’язково комусь допоможуть.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: