Через те я вийшла заміж?

Деякі з жінок, після року спільного життя в шлюбі, починають замислюватися: «А чи правильно я вийшла заміж? Раптом я пішла під вінець занадто рано, не дочекавшись свого принца?»

Чесно кажучи, не потрібно думати про людину, потрібно подумати про правильність ставлення до нього. Озирніться навколо!!! Одного разу я їхала в електричці і спостерігала за сидять навколо людьми. Неподалік від мене сиділа пара з двома маленькими дітьми. Вони розмовляли і посміхалися один одному, у них в очах було видно любов один до одного. На них було приємно дивитися, це була справді щаслива подружня пара, яка вже давно разом.

Що змушує одних людей все життя бути разом, а інших замислюватися про правильність вибору дружину вже через пару місяців після весілля? Кохання? Навряд чи.

На жаль, нещасні пари, незадоволені своїм шлюбом, зустрічаються значно частіше, і це змушує задуматися. Через кілька років шлюбу, багато з них починають сумніватися що вони вибрали дійсно свого партнера. До того ж, найпростіший спосіб виправдатися себе в невдачах життя — це звалити всю провину на «невдало» вибраного супутника життя. Легко уявити собі, що ви могли б досягти більшого і були б набагато щасливіші, якби вийшли заміж за іншого.

Але це все самообман. Це теж саме, що думати: «якби я народилася багатше, красивіше, я б зробила набагато більше в житті». Різниця лише в тому, що ви не несете відповідальність за вибір батьків та їх соціального статусу.

Крім того, сучасна реальність і деградація суспільства надали нещасної любові якийсь романтизм, який здається привабливим нерозумним дівчатам. Тому, зараз не складно зустріти «особу», яка вдаючись сучасним віянням відносин, уявляє себе в пастці з неправильним партнером.

Насправді випадків неправильного вибору дружина дуже мало. Ознаками цього є насильство в сім’ї, знущання над дружиною або дитиною. В інших випадках ви не помилилися з вибором свого принца. Наша слабкість і боягузтво утримує нас від прийняття правильного рішення відносно свого чоловіка. Якщо ви незадоволені своїм шлюбом, зробили ви хоч що-небудь щоб досягти більшого успіху в ньому? Я впевнена що ні. Потрібно докладати зусилля на збереження свого шлюбу, а не виправдовуватися вибором «не того» людини. Вся правда в тому, що успіх шлюбу полягає не у виборі потрібного людини, скільки в прийнятті правильного ставлення до вашого шлюбу і партнеру.

Правильне ставлення до чоловіка

Що ж тоді є правильним ставленням, яке забезпечує успіх шлюбу? Найбільш важливим є щирий намір зберегти свій шлюб. Взаємна повага займає ключове місце в шлюбі.

Сім’я складається як мінімум з двох осіб, тому і в збереженні шлюбу повинні брати участь як мінімум двоє, інакше нічого не вийде. Терпіння і емоційна взаємозалежність дуже важливі і утворюють довготривалу прихильність. Важливо подолати свою гордість і ніколи не зупинятися докладати зусилля, щоб підтримувати нормально функціонування сім’ї. Важливо пам’ятати, ніколи не буває занадто пізно зробити зусилля.

Стан шлюбу дуже легко з’ясувати, просто глянувши на пару, коли вони разом серед інших людей. Моє повагу чоловікам йде на пару сходинок вище і допомагаючи своїй дружині підніматися. З таким чоловіком жінка впевнена і безстрашна. У неї є своя думка, і вона не боїться ділитися ним з партнером, вона йому повністю довіряє. Жінка повинна бути вдячна йому за це і поважати свого чоловіка і його статус в будинку.

Так що в питанні «А за того чи я вийшла заміж?«, я схильна вірити в правильність вибору практичний будь-якої жінки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: