Чи небезпечна лазерна епіляція

Сучасні жінки, в принципі, як і у всі часи, намагаються виглядати завжди доглянутими, привабливими і жіночними. Ця задача не завжди буває легкою, адже постійно потрібно стежити за своєю вагою, свіжістю шкіри, макіяжем, манікюром і найголовніше — вчасно позбавлятися від небажаних волосся, від зайвого волосяного покриву, виглядає дуже непривабливо. У кожної жінки, як говориться — свої секрети. Тому одним ідеально підходить гоління, а іншим — епіляція воском або шугарінг, а інші віддадуть перевагу лазерну епіляцію. У цій статті хочеться торкнутися таку актуальну тему, як небезпека лазерної епіляції.

Звичайно ж, використання будь-якого з методів лазерної епіляції не дасть 100% гарантії від виникнення будь-яких побічних ефектів, все-таки – це медична процедура. Тим не менш, вони практично не представляють ніякої небезпеки. На сьогоднішній день лазерів для видалення небажаного волосся досить багато, серед найбільш популярних можна виділити: діодні, олександритові і рубінові. Найбільш безпечним визнаний метод епіляції неодиновым методом.

Торкнемося тепер основні побічні ефекти, які можуть спостерігатися у тих, хто зважиться на лазерну епіляцію. Лякатися не слід, оскільки все нижчеперелічене не обов’язково може торкнутися саме вас.

Сам механізм впливу лазерної епіляції ґрунтується на спричинення опіків волосяних фолікулів. Тому в період процедури і після неї можливо поява почервоніння і набряклості оброблених ділянок шкіри. Ці симптоми можуть виникнути вже відразу після виконання процедури. Зазвичай, подібні явища минають протягом декількох годин і не вимагають якого-небудь лікування. Якщо вже зовсім несила, то після процедури рекомендується застосовувати місцеве охолодження, а також протизапальні креми.

Ще однією неприємністю можуть стати хворобливі відчуття. Зазвичай вони з’являються в процесі проведення фотоепіляції, але можуть і продовжитися після сеансу. Місцева анестезія допоможе впоратися з цією проблемою.

Крім побічних ефектів, можуть спостерігатися ускладнення, на щастя вони досить рідкісні. До основних можна віднести: фолікуліт, які найчастіше з’являються у пацієнтів, які страждають гіпергідрозом.

Акнеформные реакції (вугри) можливі при використанні неодимового лазера у підлітків з темним кольором шкіри. Зазвичай подібні висипання зникають протягом тижня без будь-якого лікування.

Узагальнюючи, можна сказати, що небезпека виникнення будь-яких ускладнень після лазерної епіляції за їх тяжкості та частоти виникнення цілком порівнянна з ускладненнями після традиційної епіляції воском. Якщо ви переживаєте, що лазерне випромінювання може негативно позначитися на загальному здоров’ї організму – не варто, промінь лазера проникає в шкіру тільки на глибину залягання волосяних фолікулів, на 4-8 міліметрів, і завдати якої-небудь шкоди внутрішнім органам не може.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: