Чим загрожують сварки під час вагітності

Вагітність може бути не тільки щасливим часом очікування дитини, але важким періодом, коли організм майбутньої матері зазнає значні гормональні зміни. Це дуже часто призводить до зміни поведінки і дрібним капризам, до яких чоловік просто не звик – звідси і сварки під час вагітності.

Але не варто думати, що сварки під час вагітності відбуваються лише за жіночих примх. Звичайно, майбутня мама чекає особливого ставлення до себе і хоче розділити свої відчуття з чоловіком, адже далеко не всі чоловіки здатні постійно проявляти ангельське терпіння. Однак причиною сварок між подружжям у період вагітності може стати і боязнь відповідальності з боку майбутнього батька.

Будь-які стреси під час вагітності здатні дуже негативно позначитися на здоров’ї дитини. Тому намагайтеся уникати сварок з чоловіком. Це не означає, що потрібно мовчки терпіти і постійно йти на поступки своїй другій половинці. Просто намагайтеся зберігати спокій у будь-якій ситуації.

Якщо стримувати емоції немає сил, і вам постійно здається, що чоловік до вас недостатньо уважний або вас зачіпає його байдужість, думайте про дитину. Пам’ятайте: ваша надмірна нервозність може нашкодити і вам, і вашому малюкові, тому вчіться зберігати незворушність при конфліктних розмовах з чоловіком. Робіть перший крок до примирення, якщо сварка все-таки відбулася.

Багато жінок скаржаться на дратівливість під час вагітності і зізнаються, що саме в цей період вели себе по-справжньому істерично. Звичайно, стримуватися, незважаючи ні на що, і намагатися не виплеснути емоції назовні, дуже складно. Але замість цього намагайтеся розмовляти з чоловіком про те, що вас хвилює, або чого ви боїтеся спокійно. Покажіть коханому, що розраховуєте на його підтримку, і не бійтеся просити його про ті речі, які з-за вагітності самі зробити не можете.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: