Чого слід уникати при макіяжі

Кожна жінка знає, як робити макіяж. Однак завжди цих знань досить? Ні — вважають провідні візажисти. Розглянемо, які помилки, на їхню думку, допускають багато жінок.

Фахівці вказують, що багато дівчат, намагаючись замаскувати одні проблеми шкіри, роблять більш явними інші. Особливо це сильно проявляється, коли з-за холодного вітру починається лущення шкіри.

Якщо на таку шкіру нанести тональний крем, виходить безглуздий і неохайний вигляд. Для того щоб уникнути такого ефекту, треба користуватися зволожуючими масками і сироватками для шкіри, а безпосередньо перед нанесенням крему добре зволожити шкіру. Ще один варіант — змішати тональний і зволожуючий креми в рівних пропорціях і розподілити по шкірі.

При цьому не рекомендується використовувати жирні тональні крему, і тим більше в поєднанні з пудрою, так як це дасть ефект театральної маски. Та й для шкіри це шкідливо – будуть забиті пори, і шкіра не зможе дихати. При нанесенні крему на обличчя, не треба забувати про шию й зону декольте, адже на них помітніше проявляються вікові ознаки.

У макіяжі очей перша помилка, коли на нижніх століттях багато консилера. Маскуючи темні кола під очима, жінки наносять його занадто багато, в результаті засіб забивається в складочки і зморшки і ще більше підкреслює їх.

Друга помилка — оформлення брів. Їх треба підкреслювати акуратно в тон або трохи світліше, ніж ваш природний колір. При інтенсивному прокрашивании або використанні занадто темного кольору брови зістарять ваше обличчя.

Підводить часто м’який олівець для очей, який оплывая, залишає недбалий ореол. Ще одна помилка полягає у використанні яскравих тіней з перламутром, адже переливи оптично зменшать очі, а частинки перламутру, осипаючись, будуть підкреслювати мімічні зморшки. Використовувати перламутрові тіні, варто лише розставляючи акценти. Не варто також використовувати яскраві і помітні тіні при навис верхньому столітті. Небажано використання великої кількості туші для додання обсягу, так як її частинки, висихаючи, будуть обсипатися. Якщо ваші вії недостатньої довжини, то ,можливо, варто придбати засіб для росту вій.

Не рекомендують фахівці використовувати рум’яна відтінку теракоти з перламутром, адже виглядає це неприродно. Губні олівці і помади повинні збігатися за кольором, адже темний контур постарить вас. Це відноситься і до перламутровою фіолетовою помади або блиску, які зроблять губи мертвотно блідим. Краще всього використовувати природні, спокійні тони.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: