Чоловіча зачіска сессун

В даний час популярними залишаються стрижки в вінтажному стилі. Так, наприклад, сессун зовсім невередливий в догляді, при цьому завжди виглядає дуже акуратно і модно. Вона підходить як жінкам, так і зрілим жінкам, а також існує чоловіча стрижка сесун, яка вигідно підкреслює стиль і відмінний смак власника.

Вперше стрижка була застосована в 1971 році перукарем Відалом Сэссун, який виготовляв її для популярної актриси Ненсі Кван. Сэссун, вибравши певний кут зрізу по відношенню до голові, поки волосся вологе, зрізав вузькі пасма волосся різної довжини, після цього надавав форму зачісці за допомогою фена. Стрижка об’ємна, починається з потилиці і полягає в ступінчастому вирівнюванні пасм. Бачив Сэссун винайшов техніку градуювання, і при створенні зачіски використовував пальці замість гребінця, після такого волосся приймають потрібну форму самостійно.
Переваги та недоліки даної моделі

Абсолютними перевагами такої зачіски є додання волоссю об’єму, збереження форми, навіть в самих складних метеорологічних умовах.

 • Цю зачіску можна легко укласти, вона додає особливу виразність особі, вигідно підкреслюючи його форму. Сессун залишається актуальним вже протягом багатьох років.
 • Стрижка може бути доповнена чубчиком, за допомогою якої риси обличчя згладжуються, стають більш м’якими.
 • До недоліків можна віднести складність виконання, а також необхідність частої корекції. Так що, якщо хочете пишатися своїм новим образом, звертайтеся тільки до професійних перукарів.  Стрижка такого типу підходить людям з важкими, густим волоссям, тому чоловічу зачіску сессун не рекомендується вибирати власникам тонких або рідкісних волосинок. Зазвичай довжина дістає приблизно до середини вуха. Стрижка сессун для чоловіків виглядає дуже виграшно, адже її дуже легко укладати навіть без допомоги гребінця. Вона завжди дасть Вам можливість експериментувати, і добре буде виглядати на будь-яких заходах.

  Post Views:
  408

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: