Чоловік іноземець

Це теж одна з обговорюваних тем. Не тільки в інтернеті, але і на лавках біля під’їзду. Звичайно, в цій справі є свої плюси, і свої мінуси. Про плюси, говорити не буду. Напевно ви вже перерахували в голові. Поговоримо про інше. По-перше, іноземець, перш за все, це людина.

З усіма витікаючими людськими вадами, і «тарганами». Це не ангел як вам здається, і не путівка в світле майбутнє. З цього, виходячи заміж за іноземця, не поспішайте. Ви повинні чітко розуміти, що ви люди, з різних культур, з різним менталітетом. Вас по-різному виховували, і у вас різні цінності в житті. До того ж, якщо ви збираєтеся за милим виїхати в імпортний рай, ви повинні пам’ятати що там інші закони.

І часто буває, що ці закони працюють проти вас. Згадайте гучні скандали, пов’язані з дітьми. З цього, не так все просто. Тому, перш ніж їхати в «забугорний рай», спробуйте по можливості пожити хоч рік з ним у себе вдома. Так сказати придивитися, притертися, а там вже самі вирішуйте, їхати чи ні.

Звичайно, не всі іноземці такі сволочі, є багато порядних людей, які і в правду, до одуру закохуються в Російських дівчат, і живуть з ними цілий вік. Але бувають і інші, обережність ніколи не зашкодить. І пам’ятайте головне, любов сліпа, але ви тримайте очі відкритими, і не потрапите в іноземний кошмар.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: