Чоловіки і косметика

Одним з найбільш обговорюваних є питання про необхідність чоловічої косметики. Думки чоловіків розділилися. Деякі категорично відкидають необхідність косметики для чоловіків, вважаючи, що це потрібно тільки жінкам. Інші пов’язують використання косметики з належністю до сексуальних меншин. Однак, в сучасному світі еталоном є доглянутий, пристойно одягнений чоловік. Це дозволяє йому бути привабливим, допомагає в просуванні по кар’єрних сходах.

Історія виникнення косметики для чоловіків йде в давні часи. Чоловіки щедро розфарбовували своє обличчя для проведення різноманітних ритуалів і обрядів. У Стародавньому Єгипті широке поширення серед чоловіків отримала декоративна косметика. Вона дозволяла надати обличчю виразності, приховати дрібні дефекти шкіри. Представники багатих верств підфарбовували очі, завивали волосся, користувалися різними засобами в якості пудри. Чоловіки Стародавнього Риму, Японії, Стародавньої Греції не соромилися користуватися косметикою для посилення своєї привабливості.

Насправді, в арсеналі кожного чоловіка присутні косметичні засоби. Такі необхідні чоловікам піна, мус або гель для гоління, шампунь — це все косметика. Деякі чоловіки вважають за краще обмежитися таким небагатим набором косметичних засобів. Однак практика показує, що чоловіча шкіра також потребує догляду. А, враховуючи таку специфічну проблему чоловіків як облисіння, необхідно звертати увагу на придбання якісних спеціальних засобів по догляду за волоссям. Кожному чоловікові, якому не байдужий свій зовнішній вигляд і привабливість, потрібно подумати про придбання більш широкого спектру косметичних засобів. В яких випадках чоловікам вкрай необхідно користуватися косметикою? Вам належить важлива ділова зустріч, співбесіда, виступ на конференції. Щоб справити хороше враження і досягти позитивних результатів, необхідно не тільки поголитися і помитися, але не завадить скористатися якісним, прозорим тональним засобом в тон шкіри. А доглянуті руки з гігієнічним манікюром – обов’язковий атрибут сучасного, представницького чоловіка.

Діяльність багатьох чоловіків пов’язана з перебуванням на повітрі. Тому шкіра обличчя страждає від несприятливого впливу зовнішніх факторів. Для її захисту взимку необхідно використовувати спеціальні креми і гігієнічну губну помаду. У літню пору року стає актуальним зволоження шкіри та її захист від сонячного випромінювання з допомогою пом’якшуючих сонцезахисних кремів. Підлітковий вік приносить хлопчикам свої проблеми, пов’язані зі станом шкіри обличчя. У цьому випадку виправдане застосування спеціальних косметичних засобів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: