Чому чоловіки зраджують? Що робити жінці?

«Зрада страшна тим, що це вже не змінити…»

Коли в сім’ї відбувається таке сумне подія, дійсно, ми вже не в силах змінити минуле, викреслити з пам’яті ці спогади.

А що тоді робити?

Щоб не мучитися в сьогоденні, і йти в майбутнє без страху, потрібно змінити своє ставлення до вже доконаного факту.

І для початку потрібно розібратися, що таке взагалі зрада і яка вона буває. Адже зрада зраді ворожнечу.

«ЛЕГКИЙ» ТИП ЗРАДИ

Сюди відноситься якесь збіг обставин: відрядження, зустріч друзів, алкоголь, який знімає «гальма», при якому чоловік втрачає контроль над своєю поведінкою, та ще приваблива дівчина, яка сама проявляє ініціативу. А якщо ще напередодні була сварка з дружиною, то ймовірність того, що чоловік поступиться такій спокусі, дуже велика. Потім чоловік може навіть не пам’ятати ні імені, ні обличчя цієї жінки. Він не будував плани з таким результатом подій.

В даному випадку, перше, що можна зробити, це просто прийняти чоловічу природу. Насамперед, чоловічу фізіологію. Нам жінкам це важко усвідомити, але жіноча і чоловіча сексуальність дуже сильно розрізняються.

У нормального здорового чоловіка сексуальний потяг може бути викликане різними подразниками, це і зорові, і слухові, нюхові. І вигляд сексуально привабливої жінки у чоловіків викликає сексуальний потяг в два рази частіше, ніж вид сексуально привабливого чоловіка у жінок.

Піде далі такий чоловік у своїх фантазіях до їх реалізації, звичайно, залежить не тільки від гормонального сплеску, але і від ступеня його відповідальності, від його моральних принципів, але насамперед від відносин у родині. Незадоволення в інтимних стосунках, нерозуміння, охолодження почуттів – все це благодатний грунт для таких зрад.

ЕРОТИЧНІ ПРИГОДИ

До так званим, ситуаційно-короткочасним
зрад можна віднести також – еротичні пригоди.

Це епізодичні зустрічі метою, яких є різноманітність, отримання нових відчуттів.
Ось тут вже для чоловіка важлива не тільки сексуальна привабливість жінки, а також емоційні переживання, пов’язані з такими «пригодами».

Чоловіки, які володіють такими рисами як креативність, оригінальність, спонтанність, відчувають сильну потребу в новому, і ви нічого з цим не зможете зробити, це природа таких чоловіків.

Якщо в родині все буденно, немає різноманітності, а дружина — замучена побутовими турботами жінка, то такі зради неминучі. Хоча, такі чоловіки і не збираються руйнувати сім’ю, але не отримуючи цього розмаїття в сім’ї, вони будуть шукати це в іншому місці.

Так, що залишається тільки прийняти як даність цю особливість чоловіки, і зміниться самої, стати такою же як він, спонтанної, оригінальною, непередбачуваною, дивувати його, а не бути хоч і улюбленої, але прочитаною книгою.

ПОЗАШЛЮБНИЙ ЗВ’ЯЗОК

Тривалі стосунки на стороні, або як їх ще називають, позашлюбний зв’язок, вже характеризуються виникненням емоційної прихильності. Це вже справжній «любовний трикутник», в якому чоловік розривається між новою любов’ю і відповідальністю за сім’ю, за дітей.

Причиною виникнення такої ситуації, звичайно ж, є проблеми в сім’ї. Якщо в сім’ї немає взаємних почуттів, то брак любові компенсується на стороні.

Коли розкривається факт таких відносин, то жінка, яка хоче зберегти сім’ю, повинна дуже сильно змінитися. Навряд чи така подвійна життя чоловіка могла залишитися дружиною непоміченою. Навіть на інтуїтивному рівні жінка завжди відчуває зміни в поведінці чоловіка.

Але замість того, щоб робити спроби змінити щось в своїй родині, в собі, жінка воліє займатися самообманом, вона перебуває в ілюзії сімейного благополуччя, в той час, як «любовні» стосунки чоловіка набирають обертів з кожним днем.

В загальних рисах, ми відповіли на питання «Чому чоловіки зраджують?». Але щоб змінити своє ставлення до того, що трапилося, потрібно задати зовсім інше питання.

Так як же перестати прокручувати в голові ці болісні спогади? І змінити своє ставлення? Один із способів знайти в ситуації, що щось позитивне. А що ж може бути позитивного в зраді?

Можливо, ваші відносини з чоловіком перестали бути гармонійними, і зрада, це єдина шокотерапія для вашої родини, щоб ви, нарешті, зупинилися, проаналізували відносини, і почали їх покращувати. І як ні парадоксально, зрада може в майбутньому з’явиться тією базою, на основі якої ви зможете побудувати зовсім інші щасливі відносини.

Можливо, ваші стосунки себе вичерпали, а де-то в світі живе людина, з яким ваше життя буде по-справжньому щаслива, і всесвіт дав вам цю ситуацію, щоб прискорити вашу зустріч з тим єдиним і на все життя.

У будь-якому випадку, так влаштований світ, що все живе прагнути до чогось кращого, до чогось більш щасливим, і всі ми приходимо в цей світ вчитися бути щасливими. Кожна ситуація в нашому житті – це урок.
Не потрібно шукати винновых, самі правильні питання, які потрібно поставити собі:

А навіщо ця ситуація сталася в моєму житті?
Що я повинна зрозуміти?
Чому я повинна навчитися?

Тому, щоб змінити своє ставлення до факту зради, потрібно задати собі єдине питання «Навіщо?»

Виходьте швидше з цього порочного кола спогадів, і пошуку винуватців. Шукайте відповіді на питання «Навіщо?», а знайшовши відповіді, направте всю свою енергію на виправлення своїх помилок, адже якщо ми не змогли здати урок на «відмінно», то завжди є можливість його зрозуміти, вивчити і «перездати».
Інакше цей «урок» буде переслідувати все життя, поки ми до кінця не розберемося в ньому….

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: