Чому чоловіки зраджують

Сотні психологів намагаються пояснити природу чоловічих зрад. Десятки тисяч жінок щохвилини проклинають своїх чоловіків і хлопців за походи наліво, підкидаючи руки вгору і запитуючи в порожнечу: «Чому чоловіки зраджують?».

Чому чоловіки зраджують?

Хтось повинен був розповісти правду про невірність. Наприклад, самі чоловіки. Ми піймали кількох, зв’язали і довго-довго катували. Так народилася правда.

Мотузка, стілець, голки, віск і знущання над його улюбленою колекцією порно. З допомогою цих речей ми дізналися, чому чоловіки зраджують.

Постійно сваримося

Владислав, 27 років: «Чому зраджував? Зовні наша сім’я виглядає прекрасно: люблячі один одного молоді люди, що розуміють. Зсередини це не зовсім так. Часто сварилися через дрібниці. Наростало як сніжний ком. Проблема за проблемою, а на людях доводилося робити щасливі обличчя. Зустрівся з дівчиною, було легко спілкуватися. Вона була повною протилежністю мого сімейного життя».

Сварки до добра не доведуть. Особливо сварки, в результаті яких до вирішення якого-небудь ви не прийшли. Насправді чоловіки істоти досить слабкі. Пару ударів по їхньому самолюбству, натяки на неспроможність, і все — бувайте, він вже з іншого. Тішиться.

Проблеми на роботі

Артур, 32 року: «На роботі був завал, певні проблеми з начальством, втрата премії. Ні, ми з дружиною не бідували, але дохід трохи зменшився. Не дуже приємно було слухати від самого близької людини, що грошей немає, що я мало заробляю. А співробітниця на роботі хоч все і знала, але розуміла. І якось закрутилося. Чому чоловіки зраджують? Тому що. Напевно, це самий правильний відповідь».

Грошове питання — це той ще інтим для чоловіків. На дану тему з чоловіками і хлопцями варто говорити якомога делікатніше. Якщо у нього на роботі проблеми — підтримайте. Повірте, все налагодиться. А ось якщо нагадувати про провали щодня, скаржачись на брак готівки, він може і піти наліво в пошуках розради.

Я не пам’ятаю, що таке секс

Ігор, 25 років: «Ось моя відповідь на питання «Чому зраджують чоловіки?» Перші півтора року в мене з майбутньою дружиною був найкращий секс у житті. Після весілля раз в тиждень, бажано в місіонерській позі. А мені хотілося більше. Довго терпів, але не вдалося впоратися з собою».

Секс — рушійна сила життя. Він скрізь і всюди. Відчуваєте, що є напруженість? Поговоріть. Вам вже не 13, такі питання можна обговорювати при світлі і голосно. Краще раз переступити цю межу і почати вирішувати проблему, чим пізніше в колі подруг вигукувати: «Він хтивий самець, йому потрібно було тільки це».

Так, він хтивий самець. Така природа. Пора зізнатися собі: чим краще секс, тим краще відносини. Хочете, щоб ваш чоловік стікаючи слиною тільки при вигляді вас? Влаштовуйте марафони як у 18 років. І головне: більше різноманітності.

Удар нижче пояса

Василь, 38 років: «Після корпоративу прийшов додому напідпитку і хорошому настрої. Вирішили з дружиною зайнятися любов’ю, але «боєць» підвів свого командира. Вперше. Реакція дорогий і улюбленою була найгіршим продовженням ситуації: вона просто посміялася наді мною. Після цього сексу не було довгий час. Вирішив довести собі, що я — Чоловік».

Так, організм дає збої. Таке буває з усіма людьми планети Земля, тільки проявляється по-різному. У чоловіків ось так. Це серйозний стрес, а сміх коханої — сильний удар нижче пояса.

Захотілося погуляти

Сергій, 29 років: «Рано одружився. Через 10 років захотілося спробувати з іншою дівчиною».
Стандартний відповідь. Таких під час тортур ми почули кілька десятків. Що сказати? Так, таке було і буде.

Бабій

Ще одна значуща причина зради. У такого є чудова дівчина. Можливо, навіть відмінний секс і взаєморозуміння. Але його природа не дозволяє бути з одного. Навіть якщо хочеться. Все його життя — це одночасні відносини з двома, а то і трьома дівчатами.

Помста

Віктор, 33 роки: «Знайомий «шепнув», що бачив мою дівчину виходить з готелю з іншим. Повірив. Вирішив помститися. Виявилося, що вона не зраджувала, а знайомий не такий вже й знайоме».

Навряд чи тут можна щось прокоментувати.

Ось так відповідав нам під тортурами сильна стать на питання «Чому зраджують чоловіки?». Сподіваємося, тепер стало хоч трохи зрозуміліше.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: