Чому дівчатам подобаються дорослі чоловіки

Чому дівчатам подобаються чоловіки набагато старше їх самих? У багатьох часто виникає таке питання!
Молоді дівчата часто виходять на люди в компанії зрілих чоловіків, які набагато старше за віком ,з різноманітних причин. Поширена версія, що молодим дівчатам старші чоловіки подобаються тому, що здаються більш престижними, ніж чоловіки ж віку.

Жінки дорослішають швидше, ніж чоловіки, і тому з’являється бажання бути з чоловіком, який знаходиться ближче до їхнього рівня розвитку.

Жінку не цікавлять чоловіки, які віддають перевагу її компанії гри в інтернеті. Таких проблем, як правило, немає у дорослого чоловіка.
Багато молоді жінки, і, зокрема особливо ті, хто ріс без батька, підсвідомо асоціюють зрілого чоловіка з неіснуючим родичем.

Часто це взаємовигідна угода двох сторін. Жінка набирається життєвого досвіду, у той час як чоловік відчуває себе захисником і оберігаючи дівчину відчуває себе хлопчиком.

Так само дорослі чоловіки більш впевнені в собі, що і подобається молоденьким дівчатам.

Дорослий чоловік сексуально досвідченіша, ніж ровесники, але, як правило, має слабке сексуальний потяг. Але багато дівчат вважають, що заняття сексом з досвідченим дорослим чоловіком набагато приємніше, так як він прислухається до потреб молодої жінки і не відмовляє її примх.

Відносини зі зрілим чоловіком зазвичай набагато стійкіші і він, будучи у віці має фінансову свободу.
Вони виявляють до молодої жінки більше поваги. Жінкам подобаються чоловіки, які знають, як бути чоловіками.

Саме тому багато молоді дівчата шукають компанію дорослого чоловіка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: