Чому дівчатам подобаються погані хлопчики?

Ви ніколи не замислювалися які нам подобаються хлопці? Ми ще з дитинства кажемо собі: «Ось виросту, знайду собі хлопця гарного, розумного і скромного.» А в результаті що? Ми виросли, і нам подобаються погані хлопці. І чому так сталося?

Скажете, хороші хлопчики занадто сором’язливі, з них і слова лещатами не вирвеш. З цим аргументом можна і посперечатися. Так, зустрічаються нетовариські кадри, але, в основному, хороші хлопчики — це цілком адекватні і товариські хлопці, з якими можна непогано провести час.

Чому ж дівчата вибирають поганих хлопців? Відповім просто, всьому виною наші предки. Уявіть зграю наших предків (наприклад австралопітеків), у них був ватажок, який був найсильніший, найбільш агресивний, міг добути більше м’яса. Навколо цього ватажка зосереджувалася основна маса дівчат. Ось так і ми зараз, вьемся навколо поганих хлопців.

А тепер розберемо все трохи детальніше.

Дівчатам не вистачає адреналіну

Брак гострих відчуттів змушує дівчат любити поганих хлопців. А й справді? Якщо чоловіки можуть отримати такий бажаний впорскування адреналіну, поганявши на машині, стрибки з тарзанки або з парашутом, то у дівчат на це не вистачить нервів, вони просто злякаються. Ось ми і відіграємося на поганих хлопчиків.

Материнські почуття

Ви напевно думаєте, що я помилилася. Ні, це я і хотіла сказати. В будь-якому віці у жінок проявляються материнські інстинкти. У дитинстві вони грають з ляльками; народивши дитину, піклуються про нього. Але що робити в проміжку? Так, намагатися перевиховати «поганця». Дівчата думають, що зможуть перевиховати поганого хлопця, але вони помиляються, перевиховати дорослого чоловіка неможливо.

Спроба довести собі щось

Жінка постійно хоче довести собі і всім оточуючим, що вона найкраща, і зможе зробити все, що захоче. Тут проявляється спроба довести, що вона зможе завоювати поганого хлопця. Проблема в тому, що сподобається цим чоловікам не так складно, як здається. Повірте, домогтися такого типу чоловіків набагато простіше, ніж домогтися скромного хлопчика.

Помилкова думка про надійність

Побачивши сміливого чоловіка, такого «жвавої», агресивного, нахабного, дівчата забувають про все. Вони вважають, що цей хлопець надійний, як стіна. А даремно! Ця думка помилкова. Найчастіше, ці жеребці виявляються абсолютно безвідповідальними егоїстичними.

Як показує життя, стосунки дівчат і поганих хлопців закінчуються плачевно. Домігшись сексу, вони просто кидають свою жертву. Навіть, якщо справа доходить до шлюбу, то чекати чогось від таких чоловіків не доводиться. Вони не можуть бути хорошими чоловіками, ні хорошими батьками.

На жаль, більшість жінок обпікаються про таку «гарячу» любов, але, завдяки цьому опіку, дівчата стають більш уважними, починають зустрічатися із звичайними хлопцями і пізніше виходять за них заміж.

Дуже сподіваюсь, що сайт для жінок MuZhikof.net, допоміг вам розібратися в питанні чому дівчатам подобаються погані хлопчики і ви не станете робити ті помилки, які робить велика частина жіночого населення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: