Чому жінки всіх чоловіків називають………

Жінка має повне право обзивати чоловіка сволотою, хоча б тому, що він забув про день народження її матері. Це просто неприпустимо забути привітати тещу, навіть, якщо вона, як стверджує представник сильної статі – крокодил або підколодна змія.

Дуже часто чоловік виявляється сволотою і козлом відпущення, так як не тримає своє слово і не виконує повсякденних обіцянок. Наприклад, казав, що забере в будинку, а замість цього цілий день лежав на дивані, та ще й сміття залишив під собою, не кажучи вже про те, що на кухні домогосподарку чекає гора не вимитого посуду.

Подружня обов’язок

Точно такого ж ставлення до себе чоловік заслуговує, якщо не в змозі виконати свій подружній обов’язок. Стривайте, до настання темряви і постельно-шлюбних ігор ще далеко, а от чому поличка в коридорі досі бовтається, та дзеркало у ванній кімнаті висить на «соплях»? Чекаєте, коли молоток в руки візьме жінка? Так вона це зробить і без найменшого нагадування. Тільки в такому випадку доведеться збирати свої речі, якщо валізу все ще не знаходиться біля вхідних дверей.

Цапом, сволотою і винуватцем усіх жіночих бід чоловік може бути і в тому випадку, якщо не здатний, не те, щоб постояти за себе і за родину, але і повноцінно її забезпечувати. Наприклад, чоловік заробляє мало, а утримання будинку покладається на тендітні жіночі плечі.

Говорити про подружжя-изменщиках, любителів лівих сторін-пригод говорити не доводиться. Про них вже і так давно багато чого «цікавого» сказано.

Жінка може лаяти чоловіка й за те, що вихованням дитини займається тільки вона, в той час як при його створенні брали участь обидва партнера.

Якщо з ваших вуст на адресу чоловіки стали вилітати «горобці-паразити», то, можливо, варто задуматися, а навіщо вам такий чоловік?

Читаємо —Як зробити чоловіка уважним і щедрим — може тоді він не буде козлом і сво…….

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: