Чому малюк не спить вночі

Дорогі мами, не переживайте, якщо ваш новонароджений малюк дуже погано спить – ця ситуація цілком нормальна. Прищепити малюкові міцний здоровий сон зовсім не складно, як це може здатися спочатку. Щоб домогтися успіху, потрібно діяти послідовно і терпляче.

Мамо, навчіть мене спати

Новонародженим належить спати до шістнадцяти годин в день по два-три години невеликими перервами на їжу та час неспання. Цілком можливо, що вам варто купити матраци для новонароджених, адже дітям потрібно якість і безпеку для хорошого сну. Якщо ж ваш малюк не спить, то потрібно розбиратися в причині його живлення. Це можливо пов’язано з проблемами шлунку, або з надмірною емоційністю дитини перед сном, або ж з нерегулярним графіком сну і ще багато з чим. Як правило, якщо ваш малюк погано спить, то обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем. Але не варто перегинати палицю, ви ж не будете дзвонити в лікарню кожен раз, коли він буде страждати від безсоння». Деякі проблеми ви можете вирішити своїми силами.

Найчастіша причина — шлункові гази. Зазвичай, вони проявляються ввечері або вночі, так як у малюків дуже чутлива система шлунково-кишкового тракту. Крім цього, причиною може стати алергія, яка призводить до здуття живота, тим самим викликаючи дискомфорт.

Режим – поїли і лежимо

Відсутність правильного режиму сну найчастіше виникає у молодих матерів, які народили першу дитину. Малюк не спить тому, що не знає розклад сну і неспання, так як його мама не подбала про це.

Укладаючи дитину на ніч, мамам необхідно створити відповідні умови. Погасіть або приглушіть світло, подбайте про те, щоб на задньому плані звучали монотонні і заспокійливі звуки. Нехай нічник буде у вас весь час під рукою, щоб по кілька разів перевіряти дитини протягом ночі. Викупайте малюка в теплій ванні перед сном, і одягніть його в піжаму. Всі ці дії будуть служити сигналом для дитини, що вже треба спати. Покладіть дитину в ліжечко для сну. Малюк повинен знати, що це місце спеціально призначене для сну і якщо його туди поклали, то треба спати. Вночі потрібно уникати зміни підгузників або годування. Так як це може ввести грудничка в оману, і він подумає, що настав час для руху або гри.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: