Чому сильні жінки відштовхують чоловіків

Жила була одна жінка років сорока, швачка від Бога, неймовірної краси, але як-то в неї все не ладилося ні в особистому житті, ні в кар’єрі. Ні, були у неї і чоловіки, і робота попадалася, але все ж була вона по суті одна, і працювала від успіху до успіху. І ні як не могла наша героїня взяти в толк, від чого ж у неї все так не ладиться. Начебто вміє шити, ніби всі це знають, але від чого-то замовлення не йдуть, клієнти більше одного разу не замовляють. І чоловіки, від чого-то бігають за нею, вражені її красою, але як тільки ближче дізнаються, одразу тікають, навіть до сексу справа не доходить. Так би і жила вона незнання і нерозуміння причин своїх невдач, якщо б одного разу їй злегка підпилий замовник не розповів, чому у неї все не слава Богу.

-Розумієш, ти красива, і працюєш з сукнями як Паганіні зі скрипкою, але є у тебе один величезний мінус – ти розумна жінка, ти — сильна жінка і не приховуєш це. Якщо б у тебе був чоловік, якщо б у тебе був свій бізнес, тоді можна було б відкрито показувати своє Я, але у тебе цього немає, і не буде, поки ти не навчишся приховувати, наскільки ти сильний чоловік. Просто зрозумій, що в порівнянні з тобою, всі мої кравчині просто дівчата з дитячого садка, а ти майстер, але я віддам роботу їм, нехай вони і будуть її довше виконувати, нехай це буде не так якісно, але вони звичайні, а тебе я боюся. Так, я дорослий чоловік, але тебе я боюся, ти можеш «з’їсти» людини за раз, і все навколо це розуміють, від того і тікають від тебе чоловіки, оскільки бояться по-справжньому сильних жінок, не зможуть вони при тобі бути господарями в будинку, не зможуть бути до кінця чоловіками. А це вже удар по чоловічому самолюбству, а бити себе по самолюбству ніхто не хоче, від того ти одна. Так само і з роботою, от хочу я новий проект відкрити і взяти тебе в помічниці, але не візьму, бо боюсь. Боюся, що завтра ти мене «сожрешь», і проект стане твоїм. А я буду просто зі сторони спостерігати, роздавлений і не причетний. Воно мені треба?І чи воно тобі треба, так відкрито афішувати свій головний козир. Адже, ти дійсно можеш отримати все, що ти хочеш, але для початку навчися приховувати свої апетити, навчися прикидатися кошеням, а вже потім можемо показати, яка ти левиця і їсти цілком.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: