Чому випадає волосся після пологів?

Більшість молодих мам через якийсь час після пологів помічають, що починають різко випадати волосся. Лякатися цього не треба, це цілком нормальне і природне явище.

У звичайному стані у будь-якої людини волосся постійно оновлюються: кожні день певну кількість старих волосся випадає, і на їх місці починають рости нові. А на період вагітності ріст волосся сповільнюється, і вони майже не оновлюються, тобто майже не випадають. Справа в тому, що під час вагітності організм майбутньої мами все найкраще віддає дитині. І ті речовини, які зазвичай йдуть на будівництво волосся, йдуть до малюка.

А після пологів організм матері починає повертатися у свій нормальний стан. А це цього часу «накопичилося багато старих волосся», яким пора оновитися, ось вони випадають.

Крім того, існують і інші причини випадіння волосся після пологів:

— Гормональні зміни, що відбуваються в організмі жінки під час вагітності та годування груддю, не у всіх відбуваються непомітно і можуть впливати на стан волосся. Так що, коли ви закінчите годувати грудьми, гормони прийдуть в норму.

— Постійні стреси, недосипання, втома, хвилювання за дитину, неповноцінне харчування також впливають на стан організму не найкращим чином, в тому числі і на волосся.

— Якщо жінка перенесла операцію із застосуванням загального наркозу, наприклад екстрене кесарів розтин, то це теж може негативно позначитися на стані волосся.

— Приблизно через 6 місяців після пологів припиняється гормональна перебудова організму, яка позначиться і на стані волосся в кращу сторону. Але, не дивлячись на це, молодій мамі вже з перших тижнів після пологів потрібно приділяти час для догляду за собою. На щастя, існує безліч способів відновлення волосся.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: