Чорне весільне плаття

Законодавиця весільної моди дизайнер Віра Вонг (Vera Wang) вже давно відчувала, що моді на весільні сукні необхідні корінні зміни, внаслідок цього народилася колекція весільних суконь чорного кольору.

Чорне весільне плаття.

А на ваш погляд, так хороший чорний колір, щоб носити його в день свого весілля?

Ось уже протягом кількох століть дівчата вважають за краще одягати білий весільний наряд. Стилі суконь змінювалися, а палітра кольорів залишалася колишньою, і тільки, мабуть, один колір набрав популярність близький по відношенню до білого – це колір слонової кістки (айворі). Однак, є дизайнер, один з кращих в галузі весільної моди, який вважає, що весільне плаття може бути чорним … Це Віра Вонг (Vera Wang).

Віра Вонг експериментувала з кольором весільних суконь і раніше, були зелені, сині і навіть пурпурові. Але для сезону Осінь 2012 вона вирішила впасти в крайність – по подіуму пройшли 9 моделей одягнених у весільні сукні чорного кольору, а також були сукні нині модного тілесного кольору (nude) .

Звичайно, чорні весільні сукні від Віри Вонг були шикарні і казкові, але все ж це виглядало дивним і божевільним в тому сенсі, що чорний колір у багатьох культурах є символом скорботи.

Дизайнер пояснює своє рішення:

«Я знаходжу чорний колір свіжим і зухвалим. Після всіх великих весіль, які сталися в цьому році, це був хороший привід підбадьоритися. Чорний – чаклунський колір, який допоміг мені втілити відчуття таємниці, чого я так бажала, він додав цю чуттєвість і сексуальність, а також трохи серйозності». Так і народилося чорне весільне сукні приємно вае.

Ідея, безумовно, цікава, і напевно сподобається дівчатам-готам, а от особисто я, мабуть, не ризикнула б, хоча …

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: