День Народження. Традиції різних країн світу

Бразилія.
У Бразилії теж смикають за вуха. Роблять це рівно стільки разів, скільки років прожив іменинник. Після цього іменинник повинен запропонувати шматочок пирога самому коханому з членів сім’ї.
Великобританія.
У англійська День Народження імениннику пророкують долю. Навіть в багатошаровій можна знайти сюрприз. Наприклад, знайдена монета символ того, що людина буде багатим. В Англії є така традиція — всім, хто прожив 80, 90 і 100 років, королева особисто надсилає привітання.
Китай.
У Китаї крім Дня Народження святкують «ходины» і «сидины». Це час, коли людина починає ходити і сидіти.
Головне святкове блюдо в Китаї – це лапша. Вона є символом довголіття. У День Народження імениннику обов’язково потрібно дарувати гроші (незалежно від віку).
Гвіана.
В цій країні головне святкове блюдо – це курка з рисом. Наряд іменинника обов’язково повинен бути дивним.
Німеччина.
У німецький День Народження один з членів сім’ї встає на світанку і запалює свічки на святковому пирозі і у всьому будинку. Свічок на пирозі завжди на одну більше, ніж потрібно. Ця «зайва» свічка принесе удачу імениннику. Після святкової вечері, пізно ввечері іменинник загадує бажання і задуває свічки. Після цього можна відкривати подарунки.
Голландія.
У цій країні крісло іменинника прикрашають кульками, квітами та стрічками. У школі імениннику дарують паперову кольорову капелюх, а іменинник пригощає однокласників чим-небудь смачним.
Данія.
У цій країні символ того, що в будинку святкують День Народження – вивішений за вікно прапор. Дітям подарунки ставлять біля ліжка, і як тільки дитина прокидається, він відразу починає їх розпаковувати.
Канада.
У цей святковий день на юного канадця влаштовується справжня засада. Після цього імениннику мажуть ніс маслом або маргарином. Робиться це для того, щоб малюку не прилипали невдачі, тепер вони всі просто зісковзнуть з маленького носа. Після всіх цих випробувань рідні малюка легко ударяють його в груди стільки разів, скільки років виповнюється імениннику. Плюс ще один удар на удачу.
Куба.
На Кубі у святковий день іменинника дозволено абсолютно все. Всього повинно бути в надлишку. І музики, і їжі, і прикрас, і запрошених. Причому багато хто з запрошених майже не мають до іменинника відносини, наприклад, сусіди і колеги батьків по роботі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: