Діловий жіночий стиль в одязі

Класичний стиль одягу створений для консервативних жінок, бізнес — леді і для всіх тих, кому потрібно проявити свої ділові якості і справити позитивне враження. Одягаючи класичний костюм, жінка автоматично стає більш зібраною, зосередженою і націленою на результат.

Основними предметами гардероба в класичному стилі є костюми — двійки, костюми — трійки, блейзери та сукні з англійським коміром, суворі блузки, спідниці — олівець, прямі брюки зі стрілками.

Оздоблення та аксесуари і стиль одягу

Тканини, використовувані в одязі класичного стилю — це бавовна, твід, кашемір, букле, віскоза. Кольори зазвичай використовуються чисті темні, а також клітка і смужка.

Обробка предметів гардероба в класичному стилі – англійський комір, класичні манжети, прорізні кишені, оздоблювальні строчки.

Аксесуари в класичному стилі: лаконічні шкіряні пояси, маленькі англійські капелюхи, прості гладкі прикраси у мінімальній кількості, годинник чоловічого стилю, сумки-портфелі.

Взуття в класичному стилі: строгі човники, лофери, босоніжки і чоботи із замші та шкіри з мінімумом обробки.

Класичний стиль органічно поєднується з романтичним і близьким до нього брит-шик стилями.

Як одягтися в класичному стилі на роботу: взагалі класичний стиль створений для бізнес-леді і незамінний там, де панує суворий дрес-код. Класичний костюм, блузка і човники — ось його основи.

Як одягтися в класичному стилі на прогулянку або шопінг: класичний стиль одягу цілком допустимо і на прогулянці, просто він стає менш суворим. Класичний блейзер надівається з джинсами і лоферами або надягають увійшли в моду піджачки незвичайного крою: «косухи» на блискавці; з великим відкладним коміром і без гудзиків і т. д.

Як одягтися в класичному стилі на вечірку, побачення: якщо ви хочете вразити свого супутника діловитістю, то сміливо використовуйте цей стиль одягу, розбавивши його романтичними нотками. Наприклад, блейзер з оборками розбавляємо широкої шовковою спідницею. Неймовірно жіночно!

Класичний стиль доречний у будь-якій ситуації і підходить всім жінкам. Тому актуальність цього стилю збережеться ще довгі роки. А отже, купівлю речей класичного стилю можна назвати вигідною довгостроковою інвестицією!

Залишайтеся завжди красивою і сучасною!!!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: