Дитяча посидючість і розвиток здібностей

Дитяча безпосередність. Кожен батько, безсумнівно, буде радий тому, що його дитина здоровий, веселий і активний.

Розвиток творчих здібностей

Все б добре, але іноді ця дитяча активність просто таки зашкалює. Посадити малюка буває дуже і дуже складно. Якщо дитяча непосидючість виходить за будь-які рамки, потрібно захопити дитину в якусь спокійну гру, зацікавити його чимось більш безпечним і пасивним. Давайте спробуємо розібратися з тим, який вид діяльності при таких обставинах краще вибрати.

Багато батьків вирішують цю проблему шляхом прилучення дитини до перегляду телевізора або занять за комп’ютером. Це рішення не зовсім правильне. Так, малюк погрузнет в світ телепередач або ігор і притихне на час. Але це не саме корисне заняття для дитини, з несформировавшейся психікою. До того ж на зір і опорно-рухову систему просиджування перед екраном буде впливати теж не кращим чином.

Для того, щоб заняття маляти було не тільки тихим, але і корисним, спробуйте підібрати йому цікаву настільну гру з розвиваючим ухилом або творче заняття. Багато дітлахи, наприклад, люблять малювати або ліпити з пластиліну. Останнє, до речі, розвиває не тільки посидючість, але й творчий потенціал, дрібну моторику рук. В процесі дитяча творчість батьки теж повинні приймати участь. Дитина ще не володіє матеріалом, так що його потрібно навчити виконувати якісь базові фігури. Для початку навчіться з малюком ліпити звичайні кульки, расплющівать їх в пластилінові млинці, ліпити цеглинки і склеювати їх разом, будувати таким чином фігурки. Привчіть дитину до роботи з пластиліном і фарбами, інакше весь будинок буде в слідах його творчості, які вам потім доведеться відмивати і вичищати.

Дитяча гра

Для того щоб пасивна дитяча гра була цікава дитині, хваліть його, придумуйте заохочення, робіть домашні виставки його творчих досягнень. Коли до вас приходять родичі або гості, обов’язково покажіть їм творіння малюка, йому буде приємно усвідомлювати, що він своїми руками створив щось варте уваги. Ваша дитина буде вам вдячний і зацікавлений в нових успіхи.

Залиште Вашу думку про статтю.

Розважатися або розвиватися? Тепер це можна поєднувати

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: