Дитина не слухається (вік 2 роки)

Так здорово, коли діти ще маленькі! Я маю на увазі вік до двох років. Жодних проблем: нагодував, підгузник поміняв, спати поклав. Ляпота! Але, як тільки дитина досягає двох років, починаються проблеми. Постійні капризи і непослуху, дитина стає неконтрольованим. З сьогоднішнього дня ми розпочинаємо цикл статей: «Що робити, якщо дитина не слухається?»

Оскільки дані капризи починаються з двох років і тривають до настання повноліття, а у кожен період життя з ними потрібно боротися по-різному, статей буде кілька. На кожен період часу неслухняності. Почнемо ми з самого простого віку — 1.5-2 року.

Вашій дитині 1.5-2 роки, він перестав слухатися, почав вередувати, постійно просити що-небудь, сприймати все в штики, всіляко показувати свою незгоду ? Вітаю! Ваша дитина стала не тільки в чомусь потребу, але і хотіти щось. Вообщем, якщо раніше він задовольнявся тим що є, то тепер йому постійно щось потрібно. Не хвилюйтеся, це цілком нормальне явище. Навіть швидше за правильне.

 

Що робити, якщо дитина не слухається?

По-перше, дитина повинна зрозуміти, що ваше слово — закон.Якщо ви сказали «ні», то немає! Дасте слабину, він буде на вас тиснути і далі. Домовтеся з чоловіком і рідними.У випадку, якщо ваша дитина буде скаржитися, вони повинні підтвердити, що ваше слово закон.

По-друге, будьте по суворіше, якщо дитина не хоче щось робити, залиште його без солодкого або поставте в кут. Головне ніяких тілесних покарань і ніякого підвищення голосу. Ви повинні бути строгою, але не злостивою.

По-третє, не намагайтеся миритися з дитиною, коли він на вас образиться через покарання. Так, перший тиждень він буде на вас пижіться, але потім все уладиться.

І найголовніше, якщо дитина перестала слухатися, ні в якому разі не можна притакувати, інакше ви просто втратите його.

Це перша стаття з циклу: «Що робити, якщо дитина не слухається?» У ній ми відповіли на питання: Як привчити двох річну дитину слухатися? У наступній статті ми візьмемо віковий період від 3-5 років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: