Дівчина і каблук

Сучасна дівчина, у наш час, дуже складно уявити собі без взуття на шпильках. Звичайно, такого роду взуття не призначена для повсякденної шкарпетки, хоча не можна заперечувати, що деякі особини жіночої статі – кедів, кросівок, зручним черевиків і чобіт воліють туфлі на підборах. До вечора ноги невблаганно втомлюються і потребують втручання чоловічих рук, які проведуть масаж на жіночих стопах. А на завтра, знову стриб в туфлі і бігом на роботу.


Легкою ходою: на підборах без болю»

Для того, щоб ваші ніжки не відчували втому, необхідно вміти правильно доглядати за ними. Один масаж мало чого вартий. Тим більше, що у чоловіка не завжди буде час і бажання дарувати своїй коханій дамі розслабляючий ніжний масаж. А самі ви будете не в змозі дотягнутися до ніг. Можна придбати спеціальний масажер для стоп і, сідаючи перед телевізором, дозволяти собі розслабитися на деякий час.

Приходячи на роботу, намагайтеся не ходити по офісному приміщенню в таких туфлях. Приносьте з собою змінне взуття, в якій будете ходити по офісу. Навіть, якщо ви віддаєте перевагу сидячу роботу, намагайтеся не сидіти в туфлях.

Масаж

Коли ви прийдете додому, не поспішайте відразу одягати домашні тапочки і бігти ставати до плити. Наберіть у ванну теплої води, додайте морської солі і опустіть на 10-15 хвилин свої ноги. Посидьте спокійно. Після цього сеансу необхідно насухо буде витерти ваші стопи, змастити зволожуючим кремом. Але і зараз не рекомендується літати по квартирі. Дозвольте собі відпочити ще п’ять зайвих хвилин, після чого можете сміливо вирушати на кухню або займатися іншими повсякденними побутовими справами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: