Дивуємо гостей на весіллі

Весілля – головне і найщасливіша подія в житті будь-якої пари. Дівчата мріють про це з дитинства, обдумуючи кожну хвилину урочистості. Кожній нареченій хочеться здивувати своїх гостей чимось особливим, чого не було в інших. Здивувати можна оформленням залу, нарядом нареченого і нареченої, запрошеннями, святковим тортом, автомобілем, на якому ви під’їдете до ЗАГСу, оригінальної церемонією в Палаці одруження

Як здивувати запрошеннями?

Запрошення, ніж пара дивує ще до початку церемонії. Завдяки запрошенню, можна переконати будь-якої людини відвідати ваше весілля. Будь весільне агентство пропонує оформлення будь-якого запрошення за бажанням пари. Оригінальними повинно бути зовнішнє оформлення, стиль написання тексту і сам текст. Щодо оформлення, то можна вибрати запрошення у вигляді згортка або з елементами ручної роботи. Текст може бути написаний від руки чорнильним пером або вирізаними з журналів літерами. Пам’ятним текстом будь-якому гостю буде щось придумане особисто для нього, що ще і покаже вашу повагу до кожного приглашаемому.

Транспорт

транспорт свапдьба

Якщо ви прихильники класичного стилю, то вам підійдуть лімузини і легкові автомобілі, прикрашені по вашому розсуду. Сьогодні модними стали тематичні весілля. Якщо ви організовуєте таке весілля, то потрібно вибрати транспорт, який підходить саме вашій темі: карета, ретро автомобіль, мотоцикл, всюдихід, яхта. Не забудьте і про транспорт для гостей. Можна навіть на трамваї в Загс, але тільки взяти його в оренду і прикрасити у весільній тематиці.

Подружки нареченої

Скільки повинно бути подружок? Класичний варіант, і звичний для всіх – одна. Але ви ж хочете здивувати. Запросіть на ваше весілля кілька ваших найкращих подруг, які будуть одягнені в сукні з однакової тканини і однакового кольору, покрий їх вбрання може бути неоднаковим. А, якщо вам скажуть, що це не традиція слов’ян, то це не так. У давнину у нареченої на весіллі завжди було кілька подружок, які допомагали їй у приготуваннях і під час самого весілля.

Весільний торт

Кульмінація весілля – торт і заключний танець уже чоловіка і дружини. Торт – це той елемент меню весілля, який запам’ятають обов’язково, так як його подають останнім. Вибираючи торт, порадьтеся з фахівцем, який підбере саме той його складу та оформлення, яке підійде вашій тематиці і пори року. Ви, звичайно, й самі можете внести свої побажання щодо дизайну, але, в більшості випадків, кондитери пропонують щось індивідуальне для кожної пари.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: