Дієти, здатні завдати шкоди здоров’ю

У зимовий час більшість з нас «обзаводиться кількома зайвими кілограмами ваги. Якщо, спостерігаючи рух стрілки ваг вгору, ви твердо вирішуєте сісти на дієту, необхідно вибрати максимально збалансовану, інакше ви ризикуєте не тільки знову швидко набрати вагу, але і придбати апатію і синдром втоми, а іноді й серйозні проблеми з травною системою. Які ж дієти шкідливі для організму?

1. Монодієта, або вживання в їжу протягом декількох днів (або навіть місяці) якого-небудь одного продукту, як то: курячі грудки, яблука або гречка. Все це запивається неабиякою кількістю рідини. Дана дієта приносить організму тільки один вид корисних речовин (білки чи вуглеводи). В підсумку можна отримати проблеми зі здоров’ям, і просто дуже швидко знову набрати вагу. Цей вид обмежень можна використовувати як розвантажувальний, але тільки один день.

2. «Кремлівська дієта, низкоуглеводная. Дозволяється вживання в необмежених кількостях будь-яких м’ясних продуктів, обмежено – фрукти і овочі. Запиваются ці продукти горілкою і коньяком. Категорично забороняються хлібні вироби, крупи, молоко і цукор. Що ж, на цій дієті і справді худнуть, але тільки досить повільно, а в додачу набувають авітаміноз, проблеми з кишечником, нирками і знижений настрій.

3. Будь-яка маложирная дієта заснована на різкому обмеженні споживання жирів для позбавлення від жирових накопичень. Білки і вуглеводи при цьому не обмежуються. В результаті такої дієти шкіра починає лущитися, нігті стають ламкими, а волосся – тьмяними, щоб відновити колір волосся і їх здоров’я вам підійде лікування волосся реп’яхову олію, який використовується людьми на протязі багатьох років. Адже жири рослинні та тваринні, які ми вживаємо в їжу, містять життєво необхідні нашому організму поліненасичені жирні кислоти.

4. Дієта низькокалорійна передбачає скорочення калорій в раціоні. Скорочення кількості до 500 калорій в день небезпечно для організму дорослої людини. Воно здатне викликати депресивний стан і втома, а найчастіше – зриви і обжерливість. Організм починає обманювати нас, відкладаючи на подібний «чорний» період замість жирів той мінімум вуглеводів, який ми йому пропонуємо. Скинутий вага повернеться швидко і до того ж у потрійному значенні.

Для того щоб схуднути без шкоди для організму, необов’язково взагалі дотримуватися дієти. Досить переглянути власний раціон, постаратися виключити з нього шкідливі продукти і «налягати» на корисні. А регулярні тренування в спортзалі допоможуть закріпити досягнуті результати. Худніть на здоров’я!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: