Дієтичне харчування Готуємо вдома

Правильно харчуватися потрібно вміти, і, якщо ви готуєте вдома самостійно, вам легше контролювати наявність у вашому раціоні шкідливих або непотрібних груп продуктів. Краще всього перейти на дієтичне харчування.

Людині просто необхідний жир у раціоні, але важливо звертати увагу не тільки на кількість, а й на тип жиру, який ми вживаємо.

Дієтичне харчування

Два основних види жирів, що містяться в продутах харчування — насичені і ненасичені.

Вживання великої кількості насичених жирів тягне за собою підвищення рівня холестерину в крові. Крім того, ці жири збільшують ризик розвитку хвороб серця. Скорочуйте кількість насичених жирів у своєму раціоні. Вибирайте продукти, що містять ненасичені жири.

Якщо ви готуєте вдома страви з м’яса, вибирайте пісне м’ясо і зрізайте будь видимий жир. Так ви зменшите кількість насичених жирів навіть у м’ясних стравах.

Більшість людей в нашій країні їдять і п’ють занадто багато цукру. Солодкі страви і напої, включаючи алкогольні напої, часто з високим вмістом калорій, і можуть сприяти збільшенню ваги. Вони можуть також викликати руйнування зубів, особливо якщо цукор їдять між прийомами їжі. Скоротіть у своєму раціоні кількість газованих солодких напоїв, алкогольних напоїв, тістечок, печива і десертів, які містять цукор.

Коли ми готуємо вдома солодкі десерти, буде краще, якщо ви будете вибирати страви, які містять природний цукор, такі як фрукти і молоко. Замість підсолоджувача краще використовувати мед.

Якщо ви купуєте продукти в магазині, звертайте увагу на етикетки: використовуйте їх, щоб перевірити, скільки цукру містять продукти. Більше 15г цукру на 100г означає, що їжа з високим вмістом цукру. Дізнайтеся більше про наявність цукру в різних продуктах, щоб заздалегідь самостійно прикидати, скільки цукру ви вживаєте.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: