До чого сниться кошмар

Люди хочуть знати, до чого сниться кошмар і що це означає.

Дослідники зробили висновок, що приблизно 4% людей у світі, часто сниться кошмар. Напевно, немає людини, хто хоча б одного разу в житті не прокидався від моторошного страху, що прийшов зі страшним сновидінням.

Чому людям сниться кошмар?

Виявляється, такі сни — видіння частіше знятися людям, які схильні до самокопання, інтровертів, тим, у кого добре розвинена уява. Так що можеш тішитися тим, що, раз вже тобі приснився кошмар, ти, точно, творча особистість.

Кошмар — це відображення ваших внутрішніх особистих проблем, не рідко тих, в яких ми самі собі боїмося зізнатися. Тому корисно записувати свої сновидіння і розбирати їх: з чим схожість у тебе викликає той чи інший сюжет?

Найпоширеніші сюжети кошмарів.
Психологи помітили певні закономірності нічних снів. Якщо вам сниться часто схоже зміст снів, значить, задумайтеся, що б це могло значити!

Якщо ви бачите переслідування і погоні, значить ви хвилюєтеся з-за якоїсь реальної ситуації. Цей неспокій може бути пов’язано з чим завгодно, як з серйозними і важливими проблемами, так і з незначними.

Хвороби і травми. Швидше за все, один з етапів у вашому житті йде до завершення, попереду вас чекає незвідане і нове, поки ви його боїтеся, але не варто. До речі, сон — кошмар, в якому ви вмираєте або вас ховають це хороший сон! Він позначає перехід на більш високий рівень особистих стосунків.

Автокатастрофа або аварія. Якщо вам приснилося, що ви втратила керування над улюбленим автомобілем, це швидше за все означає, що в реальному житті ви відчуваєте свою нездатність в якійсь конкретній ситуації.

Лабіринт або пастка. Якщо уві сні ви не знаєте, як вибратися з лабіринту або пастки, напевно, ви перебуваєте в положенні, в якому навіть не здогадуєтеся, як бути, в положенні, яке вам нав’язали.

Чиста фізіологія?

Втім, деякі сновидіння пов’язані з зовсім прозаїчними речами: наприклад, ви на ніч трохи переїли або перепили алкоголю. Щоб вам не бачити «фізіологічний кошмар«, дотримуйся деякі правила: дотримуйся режиму дня: лягай відпочивати і прокидайся краще в однаковий час; роби зарядку вранці, ввечері пройдися і подихай свіжим повітрям; не захоплюйся сигаретами, спиртними напоями, кавою, особливо перед відходом до сну; якщо сон не приходить, не лежи просто так в ліжку: підіймайся, виконай яку-небудь не трудомістку роботу; стеж, в кімнаті не повинно бути душно і повітря не пересушений; перед сном довго не дивись телевізор і не засиджуйся перед комп’ютером.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: