Догляд за дерев’яними меблями

Сьогодні наявність в будинку дерев’яних меблів – це розкіш, оскільки не кожен зможе собі це дозволити. Вона вносить в наш дім затишок і створює якийсь особливий комфорт. Тим не менше така меблі вимагає до себе особливої уваги і догляду за собою. Щоб допомогти їй зберегти первозданний вигляд, за нею потрібно правильно доглядати, тому дотримуйтеся елементарних правил:

1. Вологість повітря. Дерев’яні меблі не любить перепадів вологи в приміщенні, а також не варто ставити її біля батареї (це врятує її від пересихання). Влітку, коли повітря дуже сухе, вологість потрібно регулювати. Для цього використовуйте зволожувач повітря або ж кондиціонер. Не варто також розміщувати її постійно біля відкритих вікон і дверей.

2. Якщо обідній стіл у вас теж дерев’яний, то користуйтеся підставками під гаряче. Тоді висока температура від гуртки, наприклад, не зашкодить йому. До того ж захистить стіл у випадку, якщо ви проллєте що-небудь на нього. Якщо ж ви все-таки пролили чай, вино або каву, то треба це негайно витерти, інакше рідина вбереться і залишить плями. Але що робити, якщо плями вже залишилися? Візьміть миючий засіб, розведіть водою і витріть пляма. Потім витріть цю рідину і сам стіл насухо. Жирові плями видаляються тальком.

3. До ваз з квітами та іншим подібним предметам інтер’єру це теж відноситься. Кладіть під них м’які серветки, це відверне вашу дерев’яні меблі від подряпин. Те ж саме проробляйте під час збирання, коли витираєте пил, всі предмети піднімайте, а не пересувайте. Якщо подряпини вже є, замаскувати їх можна бджолиним воском. Якщо у вас шар пилу дуже великий і його важко видалити, можна від нього позбутися, намочивши ганчірку виноградним оцтом. Користуйтеся антистатичними поліролями, адже витираючи пил, ми электризуем меблі, а частинки пилу, літаючи в повітрі, також мають електричний заряд, тому відразу притягуються назад.

4. Якщо ви зайнялися перестановкою меблів, не тягніть меблі по підлозі, а піднімайте і переносите. В іншому випадку ризикуєте пошкодити ніжки, і термін життя вашої меблів значно скоротиться.

5. І головне: не збирайте меблі самі, якщо ніколи цього не робили раніше. Адже одна неправильно приурочена деталь може зіпсувати весь шафа! І не перевантажуйте полиці, розподіліть вагу на них рівномірно, щоб вони не прогиналися.

При дбайливому ставленні до дерев’яної меблів вона довгі роки буде радувати вас своєю красою, прикрашати ваш будинок і дарувати вам тепло і затишок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: