Догляд за кімнатними рослинами

Харчування і добриво.

У рослини починають висихати і жовтіти листя, сповільнюється ріст, погано розвиваються бутони? Значить, йому не досить харчування. При рясному поливанні вимивається з грунту азот, а кращий час для заповнення — літо. Підгодівля в стані спокою небажана.

Світло.

При надлишку світла, листя стають жовто-зеленими і зростання самого рослини сповільниться, якщо не приймати ніяких заходів, то утворюється опік. При нестачі листи стають блідими і непоказними. У цієї категорії виділяють три види рослин: світлолюбні — вимагають великої кількості світла, в темних приміщеннях їх потрібно додатково підсвічувати. Тіньовитривалі – потрібно уникати яскравого прямого сету. Тенеиндифферентные — надлишок світла може призвести до негативних наслідків у вигляді пожовклого листя й уповільненого зростання.

Температура.

При різкій зміні цього фактора, коріння переохолоджуються і можуть загнити , з’явитися плями на листках, а рослина може не зацвісти. Особливо чутливі до перепадів тропічні рослини. При провітрюванні потрібно захищати рослини від протягів.

Вологість.

Вологість повітря у квартирі не повинна перевищувати 70%. При сухому повітрі листя пожовтіє, а квіти опаде. При таких ознаках не потрібно збільшувати норму поливання, а слід підвищити вологість повітря у всьому приміщенні і обприскати квітка.

Період спокою – стан рослини, під час якого зростання і розвиток сповільнюється або повністю припиняється. Поділяється на органічний (спадкове властивість рослини) і вимушений (настає при нестачі сприятливих умов). У свою чергу виділяють три види рослин: Рослини, у яких відсутня період спокою. Рослини, у яких обов’язково присутній такий період.Рослини, які можуть, як мати період спокою, так і не мати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: