Догляд за шкірою особи

Здавалося, що давно вже вивчені всі засоби по догляду за обличчям Але косметологія стрімко розвивається, і різні способи дозволяють нам досягти досконалості. Все-таки є процедури, які здатні здивувати.
Золоті дощі
Японія лідирує серед всіх країн світу SPA-послуг. Саме тут були придумані процедури на основі дорогоцінних металів. На думку місцевих косметологів, метали здатні омолоджувати, відбілювати шкіру, знімати втому і тонізувати. Маска зі справжнього золота, яка наноситься в салонах краси Токіо рідким складом, здатна перетворити будь-яку жінку в царицю. Відчуття після такої процедури неймовірні: шкіра майже світиться зсередини.
У цієї країни багато своїх секретів. Наприклад, гейші могли досягти неймовірної гладкості і шовковистості шкіри обличчя, зробивши маску «гуано». Ці процедури можна назвати зірковими, так як вартість їх висока, і зробити можна тільки в Китаї, Японії або на Гаваях.
Базовий догляд
Добитися хорошого результату завжди можна з допомогою спеціальних засобів і салонів краси. Найголовніше для шкіри – це базовий догляд. Звичайно, умовно догляд ділять за віком. Молода шкіра потребує лише зволоженні, тонізації і очищенні. Власниці сухої шкіри повинні приблизно раз на тиждень користуватися легким пілінгом. Це можуть бути скраби для обличчя, які використовують в домашніх умовах для того, щоб прибрати омертвілі частинки. Обов’язковою умовою має стати щоденний догляд і здоровий сон.
До віковим змінам шкіри завжди потрібно готувати заздалегідь. На жаль, нам цього не уникнути, і доведеться побачити на своєму обличчі перші зморшки. Частіше намагайтеся створити для шкіри природні умови: дихати свіжим повітрям, давати особі дихати, віддати перевагу натуральній косметиці. Після 30 до основного догляду потрібно додати живильні маски і сироватки, які поліпшать колір обличчя і розгладять дрібні зморшки. Щоденні втрати потрібно заповнювати. Для сухого типу шкіри придумано революційний засіб – очищаючий масло. Його принцип полягає в тому, що воно знімає делікатно макіяж, підсилює захисні функції шкіри і зволожує. Адже багатьом знайома ситуація, коли після використання гелю або пінки для вмивання стягує особа. Можливо, так відбувається тільки в холодну пору року. Тому ми повинні прислухатися до своєї шкіри і давати їй те, чого не дістає.
Як правило, перші зміни стають помітні на області навколо очей. Тому хай стане правилом – використовувати зволожуючу емульсію.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: