Догляд за сухою шкірою рук

Надмірно суха і жорстка шкіра рук ця тема особливо популярна у жінок навесні, у зв’язку з втратою організмом більшої кількості вітамінів. Причинами сухості шкіри можуть бути захворювання кишечника і печінки, а також не правильний догляд за шкірою рук.

Коли варто йти в лікарню?

Хотілося б розповісти, коли не варто намагатися зупинити сухість шкіри рук. Якщо шкіра ваших рук дуже суха, шорстка, з’являються тріщини, при нанесенні крему шкіру починає палити, вам слід звернутися до дерматолога. Швидше за все у вас сильний авітаміноз. Лікар призначить вам курс таблеток і розповість про підвищення рівня вітамінів в організмі.

Бережемо шкіру рук

  • Робимо роботу по дому в рукавичках. Хлорована водопровідна вода, миючі засоби не найкращим чином впливають на шкіру рук. тому при митті посуду, прибирання по будинку використовуйте гумові рукавички.
  • Не тримайте ваші ручки на морозі. Холод сильно шелушит і руйнує шкіру рук, тому виходячи на вулицю в морозний день одягайте рукавички або рукавиці.
  • Брудні руки прямий шлях не тільки до інфекційних захворювань, але й до сухості і шорсткості ваших рук. Миємо руки частіше і бажано дитячим рідким милом.

Догляд за сухою шкірою рук

Обов’язковим засобом по догляду за сухою шкірою рук залишається крем. Для сухих рук краще вибрати жирний крем, збагачений вітамінами. Крему краще вибирати знайомих марок з тактикою: менше хімії — краще. Я, наприклад, останнім часом почала купувати крему в аптеках. Там якось спокійніше. Також по догляду за сухою шкірою рук добре допомагають ванночки. Від шорсткості допоможуть ванночки і молочної сироватки або квашеної капусти. Від сухості рук допоможуть ванночки з олії оливи. Підігріваємо олію і тримаємо там руки 10-15 хвилин. Масло не змиваємо а витираємо марлею або серветкою, насухо витирати не потрібно.

 

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: