Догляд за волоссям

Волосся грають величезну роль в житті кожного з нас. Зміна зачіски, довжини волосся і їх кольору можуть істотно змінити зовнішній вигляд людини.

Жінки особливо люблять проводити експерименти над своїм волоссям: завивки та випрямлення, фарбування та зміна зачіски — все це робиться на догоду красі, сучасним тенденціям і, звичайно ж, чоловікам!

Для запобігання випадання, лупи і ламкості, наші вихры потребують правильного догляду. Погане харчування, недолік вітамінів і мінералів у великій мірі впливають на стан волосся. Такі проблеми як лупа, витончення, передчасне посивіння можуть виникнути з-за звичайного нестачі вітамінів у нашому організмі. На щастя, насправді вихры легко піддаються догляду і лікування, і наш сайт створений для того, щоб допомогти Вам у цьому.

Які заходи Ви приймаєте, щоб зберегти свої локони здоровими і красивими? Ймовірно, Ви можете сказати, що регулярно миєте голову, кілька разів в місяць відвідуєте салони краси, витрачаєте гроші на дорогі продукти по догляду за волоссям. Але, незважаючи на це, більшість людей скаржаться, що вони страждають від постійного випадіння волосся, їх витончення та ламкість. Деколи, причину поганого стану волосся з’ясувати досить складно. Для нормального догляду, в першу чергу Ви повинні з’ясувати тип свого волосся. Існує чотири основних типи: сухі, жирні, нормальні або комбіновані.

З’ясували свій тип? Продовжуємо.

Візьміть за правило використовувати продукти по догляду за волоссям, тільки у відповідності зі своїм типом. Наприклад, якщо у Вас сухе волосся, використовуйте продукти, які містять «жирні» інгредієнти і надають блиск Вашому волосяного покриву. Продукти по догляду за шевелюрою вибирайте на основі якості, а не популярності.

Більшість людей думають, що регулярне миття волосся шампунем підтримує їх чистими і здоровими. Але замість цього, часте використання шампуню шкодить волоссю, роблячи їх сухими. Насправді, Вам нічого не заважає щодня мити голову просто теплою водою, а використовувати шампунь потрібно тільки тоді, коли голова стає дійсно брудною.

Завжди відвідуйте професійних перукарів на регулярній основі. Не використовуйте дешеві барвники, щоб змінити колір, оскільки вони у великій кількості містять шкідливі хімічні речовини, які можуть призвести до пошкодження волосся. Крім того, не потрібно фарбуватися занадто часто (це один з найбільш корисних порад з догляду).

Хочемо вам порадити не робити зачіски, які вимагають надто важкого посилення і скручування волосся, тому що це призводить до їх втрати. Завжди расчесывайтесь належним чином перед сном. Уникайте частого застосування фена, тому що він послаблює пасма, викликаючи їх ламкість.

Безліч інших рад по догляду за волоссям і їх лікуванню Ви знайдете, детальніше ознайомившись з нашими розділами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: