Доглядаємо за нігтями будинку

Варто відзначити, що підтримувати нігті в хорошому стані можна і вдома, але в цьому випадку потрібно правильно і якісно робити манікюр в домашніх умовах, який необхідний не тільки для підтримки нігтів в гарному стані, але і для звичайної гігієни. Не дивно, що під відросло нігтем може запросто накопичуватися бруд і розмножуватися бактерії, які в результаті можуть стати причиною ускладнень.

Велика частина дівчат віддають перевагу виконанню манікюру в домашніх умовах, не витрачаючи час на відвідування салонів краси. Але в цьому випадку мова йде про наявність найпростіших інструментів для догляду за нігтями – пилок, спеціальних засобів.

В домашніх умовах стежити за нігтями нітрохи не складніше, ніж робити це в салоні, ми про це вже говорили. При цьому, все ж наявність досвіду є важливою складовою, але варто відзначити, що він прийде з часом, тому через кілька домашніх процедур ви будете робити все правильно і впевнено.

Для того, щоб манікюр був зробити правильно, в першу чергу потрібно правильно підібрати пилку. Якщо ваші нігті здорові і міцні, можна скористатися металевою пилкою, в іншому випадку не обійтися без її скляного аналога. При цьому, замість перших двох варіантів можна запросто використовувати пилочки на гумовою або картонній основі.

Підпилювати нігті можна тільки на суху, інакше нігтьові пластини почне розшаровуватися. Руху під час процедури здійснюються тільки в одному напрямку, при цьому потрібно стежити за тим, щоб ніготь набував необхідну форму, в основному – овальну. Для того, щоб нігті блищали, можна використовувати спеціальний полірувальник.

Видалення кутикул відбувається лише двома способами: обрізним і не обрізним. Звичайно, існує і третій вид – апаратний, але в цьому випадку буде складно обійтися без спеціального обладнання і яке все ж краще використовувати виключно в салонах краси.

Перед тим, як приступити до видалення кутикул, їх потрібно розм’якшити, використовуючи спеціальну рідину. Від задирок позбавляються, попередньо попарив руки в теплій воді. Після цього, використовуючи спеціальні щипчики, можна буде пооткусывать неприємні стирчать діляночки шкіри.

Після того, як процедура підійшла до кінця, варто нанести на нігті спеціальний лікувальний лак, завдяки якому можна зміцнити нігтьову пластину.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: