Доля і успіх

Я не знаю, що змусило мене написати цей пост, може те, що я, нарешті, таки побачила якусь істину в житті. Напевно, ви багато разів чули таке, Ми навчимо вас успіху. Ви станете успішним бізнесменом, і тому подібне. Так ось, це все повна нісенітниця, не можливо навчити людину бути успішним.

І знаєте чому? Тому що у кожної людини є свій «стеля». Ви вірите в долю, карму, планиді, називайте це як хочете. Я був скептиком, і ніколи не вірила в подібні речі, але деякі події в моєму житті, змусили мене переглянути мої погляди на життя, я поясню, чому я так думаю, просто я побачила на власні очі якусь ситуацію.

І не раз таке відбувалося, та і напевно ви самі спостерігали таке, але не надавали цьому значення. Ось вам приклад, чоловік вирішив зайнятися бізнесом, але, як водиться, грошей багато не буває, багато починають свій шлях з торговельної палатки. І все начебто добре, і торгівля йде, і ось після трьох-чотирьох років, нарешті, таки набуває свій перший великий магазинчик.

Здавалося б, іди далі, відкривай ще магазин. Але ні, не може, і не тому що не хоче, а тому що реально не може. Як би він не старався, як би він не бився, що б не робив. Але з місця рушити не може. Це, показує свою гаденькую сутність «доля». У суддів, є такий вираз, не зважаючи переборних обставин. Тобто відбуваються речі, на які людина не може вплинути, і вони відбуваються з різною періодичністю.

Наочний приклад. Зібрав цей чоловік грошей для нового магазину, а тут хтось з рідних захворів. Скажіть прикра випадковість? Ні, це не випадковість, це стеля, вище якого ця людина не зможе стрибнути. І ось так буде відбуватися постійно, то одне, то інше. Але він, ні коли не наблизиться до купівлі другого магазину. Але є й інші, як правило, в школі вони не виділяються, ні чим.

Але коли приходить час робити бізнес, ось тут у них «зелене світло на всю котушку». Один бився, щоб за чотири роки роботи купити магазинчик. А у цього через пару років, вже мережа магазинів. І не тому, що він розумніший, або хитріше. Просто так складаються для нього обставини. Якщо хочете, це доля. Тому я і кажу, що цього не можна навчитися, з цим тільки народжуються. І не має жодного значення соціальний статус сім’ї. Людина з такою долею, може народитися, як в багатій родині, так і в бідній.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: