Дружба між чоловіком і жінкою

Це самий задається питання, при цьому його задають як чоловіки, так і жінки.

Здрастуйте, з вами наш сайт Muzhikof.net з однією з найцікавіших тем. Відразу треба відзначити, що багато кому задають таке питання, відповідають однозначно, ні. Дружби між чоловіком і жінкою бути не може. Може бути, любов, секс, але не дружба. Подивимося, чи так це.

Сказати як «відрізати», що такого не буває не можна, і ось чому. При певній ситуації, нормальна, «без задньої думки» дружба все-таки можлива.

Ось вам приклад. Це коли дружать так сказати парами. Тобто у хлопця є дівчина, а у дівчини є хлопець, вони їх люблять, але при цьому чудово дружать. Ось вам ще один непоганий приклад.

Коли чоловік і жінка дружать, але, при цьому, кожен з них не є людиною його, або її мрії. Простіше кажучи, вони один одному не подобаються, як чоловік, або жінка, але при всьому цьому вони чудово дружать. Знаючи, що нічого більшого між ними не будить.

Є приклад на рівні «тонкої матерії», всі знають що таке феромони? Так, саме феромони часто штовхають людей на зближення.
Трапляється так, що феромони випускаються чоловіком або жінкою, буквально відштовхують їх один від одного. Начебто і жінка красива, в прекрасній формі, так і чоловік, буквально пашить здоров’ям, ан, немає. Ось і стають такі люди просто друзями.

Всі знають, що з дружби виростає любов. Але мало хто знає, і ще менше говорять, що з любові виростає звичайна дружба. Так, і таке буває. Живе пара, у законному шлюбі, але з якихось причин, любов пройшла. І Вони сплять не тільки на різних ліжках, але і в різних кімнатах. І спілкуються як друзі. Звісно, прикладів багато, і всіх їх не приведеш, але, як ви самі бачите, таке буває рідко, але все ж. Ну а в інших випадках звичайно, або жінка, або чоловік не можуть встояти. На цьому все, поки що.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: