Дружба з почуттям гумору

«Бог, створюючи жінок, не наділив їх почуттям гумору. Вони здатні лише любити чоловіків, замість того, щоб сміятися над ними», зауважив колись режисер Інгмар Бергман. Як би не так!

Дослідивши сприйняття смішного у представників обох статей, психологи прийшли до висновку: жіноче почуття гумору набагато тонше чоловічого, і це дає прекрасній половині людства величезні переваги.

Знаменитий шведський режисер виявився правий лише в одному: розбіжності в сприйнятті смішного нерідко створюють непереборні перешкоди в любові. Адже Не дарма кажуть, що з коханням не жартують. Прислухайтеся до слів англійського письменника Оскара Уайльда: «Ніщо так не заважає роману, як гарне почуття гумору в жінки або його відсутність у чоловіка».

Сміятися разом

Хочете справити сприятливе враження на обранця? Іронізуйте над іншими, але ні в якому разі не подтрунивайте над словами, вчинками, зовнішністю або особистими якостями свого чоловіка. Інакше йому може здатися, що він виглядає безглуздо, робить щось не те і що ви взагалі не сприймаєте його всерйоз. Жартуючи над абсурдністю якихось ситуацій, постарайтеся при цьому переконатисвого коханого в тому, що його думка для вас вкрай цінно і ви його нескінченно поважаєте і цінуєте. Керуйтеся принципом «Сміятися разом з ним, але не над ним». ПЕРЕВІРИМО?

Якщо вас забавляю одні і ті ж речі, якщо ви в два голоси смієтеся над одними жартами, значить, підходите один одному і психологічно, і сексуально

86% ЧОЛОВІКІВ не розбираються в інтонаційно-смислових відтінках реготу, насміхання і похмыкивания.

ПРО СМІШНОМУ БЕЗ ІРОНІЇ

Навіть самі дотепні мачо начисто втрачають здатність сприймати жарт, коли займаються сексом. Ваша іронія в цей сакраментально-еротичний момент може виявитися просто вбивчою для подальших відносин.

У комедії «Як відшити хлопця за 10 днів» журналістка Енді Андерсон (актриса Кейт Хадсон), випробувавши тисячу і один спосіб позбутися настирливого молодика, знайшла-таки вірний засіб. Розігрів партнера до відповідної кондиції, ця гумористично налаштована особа стала винаходити жартівливі прізвиська для його чоловічого «гідності». І що саме образливе, всі вони були в жіночому роді: «подружка», «кокетка», «неженка», «ледащо», «пушок»… Постіль не місце для подібних жартів.

Ніколи так не робіть! У всякого дотепності є свої межі не зазіхайте на святе! Жіночий сміх деколи вибиває з колії навіть самих впевнених у собі чоловіків, причому не тільки в ліжку, але і в побуті. Не варто вголос ставити під сумнів мужність вашого обранця.

Не варто впадати і в іншу крайність, виганяючи сміх із спальні. Адже він допомагає нам розслабитися, знімає нервову напругу, що виникає між людьми, які поки ще дуже мало знають один одного і елементарно соромляться, опинившись удвох в ліжку. Або, навпаки, між подружжям, які разом вже давно і за цей час накопичили вантаж взаємних образ і претензій. У такій ситуації ваші жарти (тільки не дуже їдкі!) і посмішки служать сигналом про те, що все погане забудеться за порогом спальні. Головне, щоб ваш гумор був добрим і не зачіпав його гідність. Користуйтеся вміло своїм почуттям гумору.

РІЗНИЦЯ В СПРИЙНЯТТІ

Почуттям гумору порівнюють з музичним слухом: не всі володіють їм в достатній мірі, проте ніхто з доброї волі не зізнається, що йому ведмідь на вухо наступив. Супутник вашому житті ні за що не подасть виду, що йому ні краплі не смішно, коли ви хохочете від душі над кумедною грою слів. Більшість чоловіків розуміють подібні репліки буквально. Якщо ви, приміром, скажете: «Побачу в театрі жінку в такій же сукні, як у мене, помру на місці!» ваш суджений цілком серйозно прокоментує: «Ні, від цього ти не помреш, бувають речі і гірше». Безглуздо пояснювати йому, що ви висловилися фігурально: чоловіче мислення найчастіше занадто однозначно і прямолінійно для таких тонкощів.

Саме тому вам іноді доводиться натягнуто посміхатися в компанії його друзів, поки вони труять бородаті анекдоти, в яких вся сіль лежить на поверхні. Нічого не поробиш: жінки інакше відчувають смішне і підходять до гумору набагато більш творчо. Чоловіки в цьому сенсі істоти невибагливі і буквальні. У них завжди є запас заїжджених дотепів, причому вельми специфічних, які зазвичай озвучують в барах і на холостяцьких вечірках. Коли спиртне ллється рікою, жарти часто плоскі і банальні.

Не чекайте по-справжньому веселою жарти від захмелілого чоловіка. Алкоголь відключає лобові частки кори головного мозку, що відповідають за інтелектуальні здібності і іскрометний гумор. Ось чому під час дружньої пиятики ваш партнер втрачає самокритику, а разом з нею здатність оцінити якість власних дотепів і постійно намагається розсмішити оточуючих сумнівними дотепами і безцеремонними зауваженнями. Зробіть знижку на різницю сприйняття і не чекайте, що він оцінить вашу вишукану іронію. І не пиляйте коханого.

ВСЯ СПРАВА В ГОРМОНАХ

Завдяки розвиненому почуттю гумору жінки легше переносять неприємності і простіше ставляться до життя, ніж представники сильної статі.

Чоловічий гумор часто є продуктом зайвої агресії і викликаний великою кількістю тестостерону. Тому і жарти у чоловіків носять більш радикальний характер. Представники сильної статі за рахунок своїх дотепів намагаються самоствердитися, тому так часто ображаються, якщо їх не цінують гумор.

Жарти допомагають жінкам уникати депресії, згладжувати руйнівну дію стресу, менше хворіти і швидше одужувати.

Але врахуйте: навіть у самих веселих осіб бувають моменти несприйнятливості до смішного. У критичні дні, під час вагітності і на піку клімаксу почуттям гумору часом змінює дамам. Причина в ендокринних зрушення, що впливають на здатність жартувати і сміятися. Не змушуйте себе натягнуто посміхатися. Перечекайте гормональну бурю і посмішка до вас повернеться!

ЧИТАЙТЕ ЩЕ НА НАШОМУ ПОРТАЛІ :

У чому секрет благополучних отношенеий

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: