Ерекція. Слабка ерекція.

Ерекція це — збільшення статевого члена з підвищенням пружності (від латинського erigo, erectum — піднімати, будувати, споруджувати) збільшення статевого члена в обсязі з різким підвищенням його пружності.

Ерекція відображає стан вашого фізичного здоров’я, а також здоров’я психічного. Слабка ерекція виникає з різних причин, включаючи хвороби, стрес і проблеми у відносинах.

Найчастіше ерекція виникає під дією психічних подразників (зорових, слухових, нюхових, тактильних), які, потрапляючи в кору головного мозку, стимулюють підкіркові сексуальні центри, а потім збуджують центр ерекції у спинному мозку, що створює можливість для введення статевого члена в піхву і здійснення статевого акту (коїтус).

Мати хорошу ерекцію – мрія кожного чоловіка. Адже чим краще ерекція у чоловіка, тим більше можливості задовольнити будь-яку жінку. Звичайно, мати нормальну ерекцію це не означає, що можна задовольнити будь-яку, разом з наявністю ерекції, необхідно вміння.

Нормальна ерекція є передумовою коїтусу. Коли статевий член знаходиться у збудженому стані, то у чоловіка хороша ерекція. Якщо ерекції немає, то кажуть, що немає потенції або потенція знаходиться в обтяжуючому стані.

Еректильна дисфункція (er dis)– це нездатність досягти ерекції або утримати її на рівні, достатньому для здійснення коїтусу. Еректильна дисфункція це випадково або періодично виникають проблеми з ерекцією.

Факторами ризику еректильної дисфункції — порушення ерекції, крім віку, є різні соматичні захворювання. До них відносяться:

 

  • ерекція — фактор ризику нарушенения ерекції — цукровий діабет ;
  • ерекція — фактор ризику нарушенения ерекції — гіпертонічна хвороба;
  • ерекція — фактор ризику нарушенения ерекції — атеросклероз;
  • ерекція — фактор ризику нарушенения ерекції — гіпотиреоз ;
  • ерекція — фактор ризику нарушенения ерекції — куріння ;
  • ерекція — фактор ризику нарушенения ерекції — ожиріння;
  • ерекція — фактор ризику нарушенения ерекції — зловживання алкоголем;
  • ерекція — фактор ризику нарушенения ерекції — нервово-психічне перенапруження.

 

Розрізняють первинне і вторинне порушення ерекції. При первинному порушенні ерекції чоловік взагалі жодного разу в житті не зміг вчинити статевий акт, а при вторинній йому вдавалося це один або багато разів, перш ніж виникло порушення. Вторинне порушення зустрічається приблизно в 10 разів частіше, ніж первинне.

Еректильна дисфункція може виникнути в будь-якому віці і виявляється у багатьох формах. Повна відсутність ерекції зустрічається рідко і зазвичай буває пов’язано з певними захворюваннями. Невдачі в сексуальному житті чоловіка частіше прийнято називати імпотенцією.

Імпотенцією лікарі вважають стан, при якому чоловік ні за яких обставин не здатний вчинити статевий акт. Частіше чоловіки скаржаться на слабку ерекцію, не дозволяє їм зробити статевий акт.

Лікування еректильної дисфункції залежить від причин, які її викликали. Застосування вазоактивних препаратів (типу «віагра») дає ефект тільки в окремих випадках. В більшості випадків необхідне спеціальне лікування у сексопатолога.

Нагадуємо, що перед вживанням препаратів підвищують потенцію, дають нормальну ерекцію, необхідна консультація з лікарем. За точною діагностикою і грамотним лікуванням завжди необхідно звертатися до кваліфікованого лікаря-уролога.

Ерекція — не тільки необхідна складова повноцінних статевих відносин, але і як природна реакція незалежно від них зустрічається у підлітків, юнаків і молодих чоловіків, рідше у літніх і зовсім рідко у людей старечого віку. Наприклад, ранкова ерекція перед пробудженням.

Ерекція може виникнути і при механічному подразненні головки статевого члена, під впливом сексуальних уявлень і фантазій, що викликають у чоловіка статеве збудження, збільшення ерекції.

Таким чином, навіть при умінні й знаннях в сексі, без наявності ерекції чоловік не зможе повноцінно задовольнити жінку. Погана ерекція часто стає причиною внутрішньої невпевненості, комплексу меншовартості й страху виявитися неспроможним. Багато вважають, що основною причиною проблем з ерекцією є психологічний фактор, проте в більшості випадків це не так.

Дуже часто причиною слабкої ерекції або відсутності ерекції є захворювання. Причому не обов’язково це урологічна хвороба або інфекція. Причиною можуть бути судинні захворювання, діабет, нервові розлади, травми або гормональні порушення. Еректильна дисфункція, слабка ерекція вважається одним з найпоширеніших сексуальних розладів у чоловіків.

Для поліпшення ерекції фахівці радять проходити діагностику чоловічого здоров’я, правильно організовувати режим відпочинку та праці, постійно висипатися, проходити обстеження на виявлення серцево-судинних захворювань.

Звичайно ж, це не повний список, що допомагає не тільки зберегти, але і поліпшити ерекцію. Важливо також знати, що кращим засобом для поліпшення ерекції є речовини, які нормалізують загальне здоров’я: полівітаміни, біостимулятори, спорт і, звичайно ж, любов!

Відео по темі:

http://muzhikof.net/wp-content/uploads/2017/11/Слабая-потенция—что-делать.mp4

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: