Ерогенні зони у чоловіків

Ви знаєте яке найефективніша зброя дівчини проти хлопця? Завдяки цій зброї наші хлопці готові прощати нам будь-які образи і задаровувати нас подарунками.

Зміст статті:

  • 1 Де ерогенні зони у чоловіків?
  • 2 Ерогенні зони рук і ніг
  • 3 Ерогенні зони обличчя, шиї та голови
  • 4 Ерогенні зони грудей і живота
  • 5 Ерогенні зони сідниць і спини
  • 6 Ерогенні зони статевого органу
  • 7 Які ерогенні зони у чоловіків?

Ерогенні зони у чоловіків, якщо знати де вони знаходяться, і як їх використовувати, то ваш коханий буде у вашому повному розпорядженні.

Деякі жінки вважають, що у чоловіків тільки одна ерогенна зона — це дітородний орган. Це далеко не так, звичайно, на відміну від жінок, ерогенних зон у чоловіків набагато менше, але вони є, і знати їх має кожна жінка.

Де ерогенні зони у чоловіків?

Тепер давайте уважно розглянемо кожен куточок чоловічого тіла і знайдемо там ерогенні зони.

Ерогенні зони рук і ніг

Долоні і стопи володіють підвищеною чутливістю, саме тому нам лоскотно, коли до них торкаються. Проведіть язиком або пальцями по його долоні і між пальцями рук. Руки і ноги мають найбільш низькою активністю ерогенних зон, але почати потрібно саме з них, щоб стимулювати чоловіка на подальший розвиток сюжету.

Ерогенні зони обличчя, шиї та голови

Ззаду на шиї знаходяться особливо активні ерогенні зони, але найбільше нервових закінчень розташоване на обличчі і в області вушних раковин. Пристрасними поцілунками і ніжними погладжуваннями змушуємо свого «кошеня» муркотіти.

Ерогенні зони грудей і живота

Жінкам не потрібно пояснювати наскільки приємні відчуття доставляють чоловіки нам, пестячи нашу груди. Якщо ви будете точно також пестити груди свого партнера, то він буде просто на сьомому небі від щастя. Особливу увагу зверніть на соски, можете їх навіть злегка покусати, але не сильно. З животом все просто, починайте цілувати свого коханого з пупка і повільно спускайтеся до його «дружку».

Ерогенні зони сідниць і спини

Саме эрогенное місце у чоловіка на спині — це місце між лопатками. Цілуйте, гладьте, проводите язичком по цьому місцю, і ваш чоловік буде ловити від цього кайф. Якщо ви хочете підбадьорити або завести чоловіка, то лясніть його пару раз по задку або злегка ущипніть її.

 

Ерогенні зони статевого органу

Сама ерогенна зона у чоловіків — це, звичайно, пеніс і мошонка. Пестячи їх язичком, ти дуже скоро помітиш, як твій хлопець почне тихо стогнати (може і не тихо). Оральні ласки повинні бути максимально ніжними і ласкавими. Вудили особливу увагу голівці пеніса, адже саме там і є найбільш чутлива ерогенна зона у чоловіків.

Які ерогенні зони у чоловіків?

Всі ерогенні зони у чоловіків можна розділити на:

  • мінімально чутливі (руки, ноги, шия, голова, обличчя), використовуючи їх, ви можете натякнути хлопцеві про секс
  • середньої чутливості (груди, живіт, спина, сідниці) — прелюдія до майбутнім діям;
  • найчутливіші (інтимні органи) — безпосереднє довождение хлопця до екстазу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: