Фізичне здоров’я дитини

Всі ми прагнемо до того, щоб наша сім’я була здоровою і веселою. Але ж для цього потрібно докласти зусиль. Відповідальність про те, щоб дитина з малих років вів здоровий спосіб життя лежить, в першу чергу, на плечах його батьків. Для того, щоб всякі травми і віруси не відчували вашого малюка, його потрібно привчати до відповідного типу життєдіяльності.

Душевний стан

Перш за все, у вашій родині має панувати сприятлива психологічна атмосфера. Здоров’я душевне не менш важливо, ніж фізична. До того ж, обидва ці показники тісно між собою пов’язані. Якщо в середовищі проживання дитини, а такою є його сім’я, звучать постійні крики і сварки, то він мимоволі вбирає весь негатив. А негативна енергія, у свою чергу, впливає на фізичний стан.

Це стосується, до речі, не тільки дітей, але і дорослих. Просто діти гостріше сприймають навколишній світ і все, що в ньому відбувається.

Фізичне здоров’я

Наступною важливою складовою здоров’я вашого малюка є його спортивна активність. Дійсно, дітей потрібно привчати любити заняття фізкультурою ще з дошкільного віку. У віці старше постарайтеся віддати дитя на якийсь спортивний гурток або відведіть його в дитячий клуб фітнесу. Хваліть його досягнення і мотивуйте займатися як можна краще.

Діти багато в чому наслідують своїх батьків, тому потрібно показати дитині хороший приклад. Займайтеся спортом всією родиною. Нехай спільна ранкова зарядка стане вашою доброю сімейною традицією, як і спортивні ігри на природі у вихідні. Повірте, це нескладно, весело і корисно для малюка і вас.

Кажуть, що ми – це те, що ми їмо.

Частково це твердження має право на життя. Фізичне благополуччя, життєва енергія і тонус багато в чому залежать від вашого харчування. Що стосується дитячого раціону, то тут потрібно бути ще більш уважними. Меню дитини має бути збалансованим.

Продумуйте раціон вашого малюка таким чином, щоб продукти, які він їсть, містили необхідну кількість корисних мікроелементів, але при цьому були приготовані смачно.

Залиште Вашу думку про статтю

РОЗВАЖАТИСЯ АБО РОЗВИВАТИСЯ ? Тепер це можна поєднувати

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: