Фото і фотогенічність

Нам подобається дивитися на свої особисті вдалі фото, будь то знімки з моря, туристичної поїздки, кадри з веселої вечірки чи домашньої обстановки.
Як зробити, щоб відзняті фото ніколи нас не засмучували? Використовувати фотошоп? Спробуємо ще один спосіб, впевнені, що він вам більше сподобається.
Як зазвичай це звучить, але гарні фото виходять у тих, хто виглядає добре. Можна відредагувати кадри з допомогою спеціальних програм на комп’ютері, а можна зайнятися «редагуванням» задовго до того, як ви збираєтеся зробити фото.
Вибирайте косметику правильно, і допомога фотошопу не потрібно.

Крок 1: Гладка шкіра

Скраби і пілінги це, що вам потрібно і з них краще всього почати: використовуйте їх регулярно, і вони зроблять диво, зробивши ваш колір обличчя сяючим і рівніше, збільшать ефективність проникнення зволожуючого крему, що і дасть косметиці лягти рівніше. Головне вибрати відповідне вашій шкірі засіб!

Крок 2: Зволоження

На зволожену шкіру добре підібрана косметика ляже природніше. Щоб фотографії з відпочинку вийшли гарними, постарайтеся не обгоріти: використовуйте денний крем із захистом від сонячного засмаги.
При нічних кадрах на вечірці підсумок позування фотографу часто засмучує власників легко червоніючої шкіри: щічки або носик, дуже рум’яні на знімках, псують все враження. Тому заспокійливий крем для чутливої шкіри стане в нагоді всім «червоним дівчатам».

Крок 3: Експрес-ліфтинг

Жодної зморшки на найближчий час! Це можливо, якщо використовувати так звані філлери інтенсивні засоби, що заповнюють зморшки і візуально їх згладжують, а також креми з ефектом моментального ліфтингу.

Крок 4: Ідеальний тон

Праймери прийдуть на допомогу тим, хто хоче бачити своє обличчя ідеальним без комп’ютерної ретуші, і не тільки на фото, але і в реальності. Останній крок перед використанням макіяжу дозволить вирішити дану проблему вашої шкіри: зробити матовою, візуально звузити пори, надати однотонність кольору обличчя. Не нехтуйте ним!

Крок 5: Маленькі штрихи до портрета

Консилери (коректори) це та сама маленька «пензлик», яка, як у фотошопі, зітре дрібні недоліки. Багато візажисти вважають, що маскує практично одна з найважливіших речей в косметичці.

Крок 6:Невеликі перебільшення

Вії це та сама область, де обсяг практично завжди вітається. І природно, пухнасті і довгі вії ідеально виглядають на портретних фото. Навіть не вдаючись до нарощування або використання накладних, можна зробити свої вії більш об’ємними.
Секрет зовсім не в туші певної фірми або форми її щіточки, а у використанні безбарвною бази під туш. Вона організовує довжину і обсяг вій, дозволить туші триматися довше і зробить вії вітамінне підживлення.

Крок 7: Більше сексу

Це відноситься не тільки до позування на фото, але і до макіяжу. Хитрість цієї спеціалістки з б’юті-фотошопу бальзами і блиски для губ, що збільшують їх об’єм.
Силікон не потрібно: принаймні на один вечір засіб знайдено.
Посміхніться і скажіть фотографу «сир»!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: