Французький поцілунок або легкий спосіб заразитися

Історія поцілунку іде своїми коренями в глибоку стародавність. Це підтверджується малюнками цивілізацією Єгипту, Індії та стародавньої Греції. Але батьківщиною глибоко поцілунку завжди вважалася Франція.

Але не завжди поцілунок приносить задоволення і бурю емоцій, іноді залишає багато неприємних захворювань.

Наш сайт Muzhikof,net допоможе дізнатися про наслідки французького поцілунку.

Існують хвороби, який прекрасно передаються через поцілунок.

Якщо ваш партнер з поцілунків застуджений, раджу в цей час утриматися від близькості. Звичайно якщо ви не хочете разом, щоб не нудно було, ковтати пігулки з бульйончик.

Вірус мононуклеоз, передається через слину, як застуда. Щеплення проти передачі цієї хвороби — немає. Тому, хворих з таким вірусом, не тільки не рекомендується не цілувати, але так само і їсти з одного посуду.

Ще одне з небезпечних для життя людини захворювання — минингит. Воно викликає запалення мембран і головного мозку. Бактерії хворого передаються при контакті і заради свого здоров’я уникайте французьких поцілунків.

Такий вірус як свинка — запалення слинних залоз, поширюється дуже швидко і хворого, так само, як і при хворобах описаних вище, не рекомендується цілувати.

Захворювання під назвою краснуха. Заразитися можна через виділення з носа, слину та слизові мембрани. Якщо ви не хочете це захворювання мати у себе, краще почекати з поцілунками.

У наше століття прискорень, грип став дуже стійкий до антибіотиків. І хворому, замість гарячих поцілунків краще провести час в гордій самоті, в теплому ліжечку. Йому, не те, що цілуватися, а навіть кашляти в присутності людей. не можна. Бактерії грипу добре передаються повітряно-крапельним способом.

Поліомієліт поширюється через воду і їжу. І ризик отримати цей вірус через слину 99,9%.

Але, вирішувати звичайно будете самі, чи готові ви ризикувати своїм здоров’ям, заради поцілунку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: