Глянсова розкіш в стилі арт-деко

Арт-деко – стиль елегантності і шику, який вперше з’явився на світ після Першої світової війни, як стиль для підняття духу в Америці і Європі. Сьогодні він так само популярний, як і раніше, і в цьому немає нічого дивного, адже мода на шик і красу все ще тримається на верхніх рядках. Стиль арт-деко відрізняється від інших великою кількістю декоративних елементів: спіралей, зигзагів, округлених кутів і овалів, а також використанням досить дорогих матеріалів: шкіри, кераміки, скла, мармуру, дерева та бронзи.

Колірні поєднання в арт-деко » можна назвати кричущими або яскравими, використовуються в основному чорні і оливкові відтінки, якщо ви хочете додати вашій кімнаті більше шику, то сміливо додайте золото або хром, але тільки в купе з іншим, переважним кольором, сірими або світло-синім. Якщо таке кольорове поєднання здається вам дуже похмурим, то ви можете пофарбувати стіни в відтінки пастельних тонів, проте зробити при цьому акценти чорним кольором. Найкращим покриттям для даного стилю буде мармур чорного і білого кольору, в ідеалі що представляє собою шахову дошку. Якщо килим все-таки використовують, то його візерунок є зміїним або квітковим, а забарвлення чорної або коричневої в поєднанні з сірим.

Меблі в стилі арт-деко це поєднання розкоші і затишку, для її виробництва обов’язково використовуються тільки найкращі матеріали: шкіра, дерево, ковані елементи. Дерев’яні меблі зазвичай покрита чорним лаком і оформлена золотими або хромованими прикрасами. Для оббивки використовують ніжну шкіру і різні види велюру, такі матеріали є приємними на дотик і створюють відчуття комфорту. Світильниками для даного стилю є люстри, а також підлогові і настільні лампи, виконані з рослинним або мозаїчним орнаментом. Люстри, виготовлені в стилі арт-деко, часто є справжнім витвором мистецтва ручної роботи з використанням кування або хрому.

Прикраси в стилі арт-деко дуже важливі, і їх ніяк не можна пропустити. Найбільш популярними є італійські дзеркала в рамах з хрому, нікелю або навіть срібла, багато прикрашені різними візерунками. Добре доповнять дизайн вашої квартири і статуетки з бронзи з перламутром.

Сьогодні стиль арт-деко широко застосовуватися в моді, архітектурі, мистецтві і дизайні, а так само виробництві меблів. Даний стиль не виходить з моди завдяки елегантності і шику разом з передовими технологіями.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: