Гнів богині обманутої

А чи знаєте ви, що в кожній жінці живе Богині? І живуть вони в нашому внутрішньому світі як архетипів.

Відомий швейцарський психолог Карл Густав Юнг стверджував, що душа людини складається з трьох структур: его, особистого несвідомого і колективного несвідомого. І ось саме архетипи це і є колективне несвідоме. Це вроджені ідеї, спогади, що привертають людей переживати і реагувати на події певним чином.

Жінки підпорядковуються могутнім внутрішнім силам – архетипів, які можна співвіднести з образами давньогрецьких богинь. І знання цих архетипів допомагає жінкам зрозуміти себе, свої взаємовідносини, в тому числі і з чоловіками.

Архетипи богинь допомагають пояснити відмінності в характерах і полегшують виявлення психологічних труднощів.

Грецькі богині уособлюють жіночі устремління, вони прекрасні і сильні. Але в кожної з них є свої як позитивні так і негативні властивості.

ЩО ПРОБУДЖУЄ В НАС ГНІВНИХ БОГИНЬ?

Богинь у нас пробуджують люди і події. Флірт чоловіка з іншою жінкою може пробудити в нас ревниву Геру, і тоді ми стаємо недовірливими і бачимо обман і зраду навіть там, де їх немає. Жінка-Гера шаленіє і обрушується на «іншу жінку». А лють і гнів Артеміди спрямований на чоловіка, коли він не надає належної поваги до неї самої або до того, що для неї цінно.

Руйнівну іпостась богині Артеміди символізує присвячений їй неприборканий Калидонской кабан. Згідно з міфами, вона спускала його з прив’язі, коли була ображена. Небажання прощати нанесені образи і заподіяне зло, вірність дружбі, сила волі, вміння відстоювати власну точку зору, схильність до активних дій – все це характеризує жінку-Артеміду. Однак її безжалісність може бути жахливою.

І щоб протистояти цій руйнуючу силу, жінці, в якої прокидається безжальна Артеміда, необхідно побачити той аспект самої себе, який може заподіяти багато зла собі та іншим. Але щоб гнів не руйнував жінку зсередини необхідно оволодіти його силою і трансформувати його в позитивну енергію.

Є чудова притча на цю тему.

ПРИТЧА ПРО ЖІНКУ

В один прекрасний час жила чудова дівчина. Ніхто не знаходив у ній ніяких вад, вона була сама Краса, Витонченість і Досконалість. Закохався в неї один хлопець і вирішив на ній одружитися. Прийшов до неї свататися.

Красуня дала свою згоду, але поставила одну умову: «Я стану твоєю дружиною, буду тебе любити, поважати і слухатися буду вірно служити тобі і ніколи ти не будеш знати зі мною горя, а життя твоє буде наповнена радістю і щастям. Але обіцяй мені лише одне: раз в місяць ти будеш відпускати мене від себе на одну ніч і ніколи не спитаєш, куди я йду і що роблю». Юнак подумав, що не таке вже важке умова і воно нічого не значить, коли поруч Кохана, і, звичайно ж, погодився. Вони одружилися і стали жити в Любові і Радості.

Жінка стала вірною супутницею життя для свого Чоловіка. Вона оточувала його увагою і ласкою, обдарувала теплом свого серця і ніжною любов’ю. Вона вірно і чесно служила йому, їх будинок був чашею, повною щастя, радості, блаженства. Ніщо не затьмарювало життя чоловікові і не знав він турботи і печалі. Але, як і домовилися, кожен місяць на одну ніч Жінка йшла з дому нічого не кажучи своєму супутнику життя, і він не питав де вона проводить цей час.

Так сиділи вони довгий час, але неясне занепокоєння почало по трохи опановувати Чоловіком. І кожен раз, коли дружина його покидала, це занепокоєння все більше зростало і дужчав: «Де вона проводить час без мене? Що робить? Чому я не можу питати її про це?» І нарешті, він вирішив простежити за своєю Жінкою.

Одного разу вночі, коли Жінка мовчки пішла з дому, її Чоловік непомітно пішов за нею слідом. Він побачив, як вона пройшла через поле, перебралася через річку і заглибилася в ліс. В лісі вона зникла за старим пнем. І тут, наблизившись до пня, Чоловік раптом побачив, як його Жінка скинула з себе одяг, обернулася змією і, згорнувшись кільцем, стала шипіти і кусати свій хвіст.

Злякавшись, він скрикнув і виявив свою присутність. Жінка, побачивши тут свого Чоловіка, наблизилася до нього й сказала: «Що ж ти наробив? Всього на одну ніч ти не зміг відпустити мене не турбуючись про себе. Хіба не вірно я служила тобі, хіба не любила я тебе? Ти не знав турботи і печалі зі мною, а натомість я просила для себе лише одну ніч в місяць. А тепер, коли ти дізнався мою таємницю, мені немає потреби більше йти з дому і сховатися в лісі.»

З тих самих пір Жінка більше не ховається від Чоловіка для того, щоб обернутися змією, пошипеть і покусатися. А Чоловік забув, що таке життя з Коханою без турботи і печалі. І домагаючись своєї Жінки, беручи її в дружини, кожен Чоловік мріє про життя в раю з красивою, турботливою, досконалої Жінкою, але отримує разом з нею Змію, яка замість свого хвоста кусає тепер свого Чоловіка.

Щоб не перетворитися ось у таку шипящую і кусачую змійку, і не дай бог, в Горгону з безліччю змій замість волосся, необхідно звільнятися від гніву.

Коли ви відчуваєте гнів, немає потреби направляти гнів на когось; просто гнівайтеся. Нехай це стане медитацією. Закрийтеся в кімнаті один, і нехай гнів виявиться настільки, наскільки зможе. Якщо ви відчуваєте, що побили кого-небудь, бийте подушку.

Робіть все, що хочете; подушка ніколи не буде заперечувати. Якщо ви хочете вбити подушку, хапайте ніж і убийте її! Це допомагає, це сильно допомагає.

Неможливо уявити, як може допомогти подушка. Просто бийте її, кусайте, кидайте.

Якщо ви налаштовані проти когось, напишіть його ім’я на подушці або приколіть до неї фотографію. Ви відчуєте себе безглуздо, нерозумно, але гнів — безглуздий, вам з цим нічого не треба робити.

Так нехай він і буде, і насолоджуйтеся їм як енергетичних явищем. Це — енергетичний феномен. Якщо він нікого не зачіпає, в ньому немає нічого поганого.

Коли ви знову і знову це спробуєте, ви побачите, що думка про те, як комусь зробити боляче поступово зникає. Нехай це стане щоденною практикою — всього 20 хвилин щоранку. І потім спостерігайте весь день.

Ви станете більш врівноваженими, так як енергія, яка стає гнівом, була вивільнена.

Висока якість Вашого життя енергія, яка стала отрутою, вивільнена з системи.

Займайтеся цим принаймні 2 тижні, і через тиждень ви здивуєтеся, виявивши, що яка б не була ситуація, гнів не виникає. Просто спробуйте.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: