Головні причини невдач

У цій статті я буду писати все як є, тому прошу не ображатися, якщо ви дізнаєтеся в ній себе, мені дуже шкода. Тим не менш, я сподіваюся, що знайшовши опис причин невдач у житті, ви з користю застосувати цю інформацію, щоб допомогти собі змінитися і, нарешті, домогтися успіху.

Отже, ось реальні причини, чому вам не щастить у житті … поки не щастить:

Причина № 1: Ви боїтеся брати на себе відповідальність

Швидше за все, ви належите до категорії людей, які вважають, що знаходяться не там, де хотілося б бути, що їх життя нудне й нецікаве. І якщо ви не почнете, приймати життя такою, яка вона є, якщо не почнете відповідати за свої дії і поведінку, ви просто звикнете бути невдахою.

Будь-яка людина може контролювати ситуацію. Звичайно, деякі речі не залежать від нас, але від нас залежить те, як ми реагуємо на виникаючу проблему. Різниця між людиною, яка бачить себе успішним і тим, який бачить себе летіли з даху хмарочоса, полягає в реакції на виникаючі проблеми.

Не бійтеся брати відповідальність на себе, і навіть якщо у вас щось не вийде, не потрібно задаватися питанням, чому я такий невдаха, виправдовуватися або звинувачувати когось іншого, стати господарем ситуації і зізнайтеся, що ви зробили невірний крок. Подивіться на ситуацію і з’ясуйте, що можна зробити, щоб вирішити проблему і запобігти її виникненню надалі.

Ви завжди будете невдахою, якщо продовжите перекладати відповідальність на інших. Чим раніше ви усвідомлюєте, що перебуваєте за кермом, а не в багажнику, тим раніше ви почнете рухатися до світлого майбутнього.

Причина № 2: Ви не докладаєте зусиль

Для того щоб досягти успіху, вам необхідно постійно прагнути до своєї мети, докладати до цього всіх можливих зусиль. Звичайно, ви скажіть:

Я докладаю багато зусиль, але не можу домогтися успіху! Чому я такий невдаха!?

Якщо не можете, значить мало докладаєте!!! Справа ось у чому: більшість тих, хто домігся успіху скажуть вам, що вони досягли таких результатів, проводячи незліченні години у боротьбі за своє щастя. Вони не просто працювали з ранку до вечора, вони проводили вихідні і святкові дні в гонитві за своєю мрією! І це не означає, що ви повинні так жити вічно. Ви повинні навчитися працювати в такому ритмі і виробити в собі звичку. З цього приводу, мені подобається вислів Дейва Рэймси:

If you will live like no one else, later you can live like no one else.

Тобто якщо будете працювати краще і більше інших, то незабаром будете насолоджуватися принадами життя більше за інших.

Причина № 3: Ви не знаєте чого хочете

 

Перед тим, як ображатися і пропускати цей пункт, думаючи, як сильно ви «хочете», просто чесно для себе почитайте далі. Іноді ми думаємо, що знаємо чого хочемо, і тільки домігшись мети розуміємо, що це була чужа мрія і ви цього не хочете.

Для того щоб у вас було справжнє прагнення до мети, ви повинні хотіти цього з глибини душі. Ви повинні відчувати мета всім тілом, кістками і кров’ю. Вона повинна бути так глибоко у вас, щоб ви вважали її частиною себе, і не уявляли життя без неї.

Тому, якщо ви не бачите себе успішним в тій чи іншій області, запитайте себе, чи справді ви цього хочете. І не дивуйтеся, якщо почуєте гучну і рішуче «НІ«.

Причина № 4: У вас немає плану

 

Будь-яка людина знає, що в наш час нічого не відбувається просто так. Це особливо вірно, коли ви прагнете до успіху. У вас повинен бути план, з описом кроків і хронологією дій, для наибыстрейшего досягнення своєї мрії.

Що це за кроки?

Визначте свій успіх. Ви повинні мати чітке і коротке бачення того, що для вас означає успіх. Створіть систему для оцінки результатів. Ви повинні знати, що можна вважати досягненням успіху, а єдиний спосіб зробити це — створити мету, а мета, як відомо, вимірно. Наприклад, якщо вашою метою є втрата ваги, необхідно визначити конкретну кількість кілограмів, які ви маєте намір скинути.

Придумайте план дій

Ви повинні розробити план, де буде зазначено, на якому етапі ви зараз знаходитесь, де хочете бути і де повинні бути. Зрештою, якщо ви не будете знати, куди йти, ви не зможете визначити в яку сторону потрібно повернути, перебуваючи на розвилці доріг?

Підготовка до проблем

План не виконується без заминок. Обов’язково буде виникати безліч труднощів на шляху, щоб перевірити вашу рішучість. Будьте готові до них, і ви зможете управляти ними набагато краще.

Встановіть контрольні точки

Не чекайте, поки буде досягнута кінцева мета, це дуже складно з психологічної точки зору. Замість цього, створіть контрольні точки, які повинні допомогти вам усвідомити свій прогрес у досягненні мети, і мотивувати вас продовжувати боротьбу.

Якщо будь-який з цих пунктів виявляється, пам’ятайте, що єдиний, хто може щось зробити, щоб змінити ситуацію — це ви. І якщо ви звернули увагу на цю статтю, швидше за все, ви це усвідомили, чи не так? Сподіваюся, вам більше ніколи не прийде в голову задаватися питанням, «чому я такий невдаха«.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: